Jump to content
Joe D

Evroliga

Recommended Posts

Joe D

Pocelo je jos jednom sjajnom partijom naseg asa u jos jednom porazu.Favoriti?Prognoze?Gde je Partizan u celoj toj prici?

Teixeira
Pocelo je jos jednom sjajnom partijom naseg asa u jos jednom porazu.
nemoj i ti tako oshtro, ipak su izgubili od brutalnog sastava cska. koliko sam video, acker je povredjen i pod znakom pitanja za prekosutra, tako da cemo mozda umesto 57-81 izgubiti samo 60-74 :) mislim da je zaista teshko pogoditi skor partizna u ovom momentu, nismo vishe sigurni za 2-12 kao ranijih sezona, a znajuci da smo se opredelili za igru bez igracha koji daju poene, nisam preveliki optimista za ponovni prolazak u 16.

dranata

Ko prenosi Euroleague ove godine od naših vrlih nacionalno pokrivenih televizija? Avala?

ZokiAsov
Ko prenosi Euroleague ove godine od naših vrlih nacionalno pokrivenih televizija? Avala?
Avala prenosi Partizan.

Кристофер Лумумбо

A Sport klub ostalo??? Zanimame kako ce igrati Teodosic?! Jel pocelo prvenstvo u Grckoj? Pre neko vece sam video neke rezultate na SOSu.

misko maric

Molim da se hitno promeni podnaslov topica.Vezivati najjaču kontinentalnu ligu sa imenom jednog (tog!) čoveka je stvarno sramota.

Joe D
Molim da se hitno promeni podnaslov topica.Vezivati najjaču kontinentalnu ligu sa imenom jednog (tog!) čoveka je stvarno sramota.
Naravno da ja ne podnosim tog coveka kao i svaki sledeci forumas, i naravno da sam taj podnaslov stavio iz zajebancije(videt topik EP u kosarci na vaskrslom forumu-podnaslov herr Dirk i boranija). E sad, ako nekome stvarno vredja osecanja, slazem se da se promeni naslov.

djenka

herr Dirk i čiča Gurke treba uvesti u udžbenike kao klasičan primer oksimorona.edit: nije trol, već još jedan glas za promenu naslova

Edited by djenka

Joe D
herr Dirk i čiča Gurke treba uvesti u udžbenike kao klasičan primer oksimorona.edit: nije trol, već još jedan glas za promenu naslova
Upravo to je i bila ideja.Posto ima vise od jednog uvredjenog, slazem se sa tim da naslov treba promeniti. Po mogucstvu da se pominje Dule u njemu, da bi Misku bilo milije da ga cita.

Roki Balboa
A Sport klub ostalo??? Zanimame kako ce igrati Teodosic?! Jel pocelo prvenstvo u Grckoj? Pre neko vece sam video neke rezultate na SOSu.
Bice na Sport klubu, u sredu u 19 i 45 Panatinaikos-Roma, u cetvrtak Olimpiakos-Tau u 20 i 30 h

dranata
Upravo to je i bila ideja.Posto ima vise od jednog uvredjenog, slazem se sa tim da naslov treba promeniti. Po mogucstvu da se pominje Dule u njemu, da bi Misku bilo milije da ga cita.
Ne treba ni Dule, ali ni ova spodoba...

Leonidas

Ja sam ipak za 1 Zeljka... osim ako nije prevazidjen trener...

teacher
Naravno da ja ne podnosim tog coveka kao i svaki sledeci forumas, i naravno da sam taj podnaslov stavio iz zajebancije(videt topik EP u kosarci na vaskrslom forumu-podnaslov herr Dirk i boranija). E sad, ako nekome stvarno vredja osecanja, slazem se da se promeni naslov.
Zadatak odrađen...

misko maric
Zadatak odrađen...
Da, sad se može disati.Ne znam šta da mislim za sutra. Barselona puca ovih dana da je to strašno.Ali, MI da ih dobijemo?!Ne, ne mogu da budem takav optimista.

SleeperSleep

dosta zanimljivo prvo poluvreme u zagrebu. efes igra lepu kosarku, ima odlicnog trenera (blat) i nekoliko odlicnih amera (dru nikolas koji je svojevremeno briljirao u benetonu i neki gregori kojeg prvi put u zivotu gledam, a koji igra odlicno). nasuprot njima, cibona se prilicno muci, igra uzasnu odbranu, a relativno dobar rezultat ima samo zahvaljujuci sjajnoj partiji andrica (15 poena) i dobroj roli mulaomerovica koji je za 2 minuta na kraju poluvremena postigao 7 poena.