Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Ajd sad ne izdrzah....Posto sam popravio TV a inace ne volim da gledam filmove/serije na kompu...Odgledah po ko zna koji put Homicide: Life on the Streetkoja je po meni vrh zanra...Gde je Wire u odnosu na H:LOTS?
homicide je meni bio najbolja policijska serija - sve dok nisam pogledao the wire. s tim sto wire nije samo cop show. dosta je istih ljudi radilo na te 2 serije, pocev naravno od davida simona, ali i dosta glumaca iz homicide se pojavljuje u the wire.
Link to comment
moram malo nekonstruktivno, hajlajts: season druga: prodavnica venaca; omar svedoci. a jos nisam gotova. sve za :Hail:
sad videla. ti ces da odlepis na cetvrtu sezonu, garant :)inace, odlicno je odradjen flesbek marlo/stringer u petoj. jedan je stringer bel. kaze simon u dodacima da su im je bilo najteze kada su odlucili da

ubiju stringera i omara

Link to comment
homicide je meni bio najbolja policijska serija - sve dok nisam pogledao the wire. s tim sto wire nije samo cop show. dosta je istih ljudi radilo na te 2 serije, pocev naravno od davida simona, ali i dosta glumaca iz homicide se pojavljuje u the wire.
pa jao, nije valjda?! ja nisam volela nego zivela homicide. ne trositi reci dalje...
Link to comment
pa jao, nije valjda?! ja nisam volela nego zivela homicide. ne trositi reci dalje...
I ja takodje. Svojevremeno kad su je emitovali na Pinku, bio sam jos u osnovnoj skoli, imao sam jednog druga u odeljenju koji je isto bio potpuno opsednut serijom kao i ja, uvece gledamo epizodu, onda sledeceg dana u skoli prepricavamo i analiziramo. I svaki sledeci put kad sam je gledao bila mi je sve bolja i bolja. Evo, skoro je bila repriza na nekoj kragujevackoj televiziji, pa sam opet malo pogledao. Jbt, kako je ono dobro. Brrrrr...
Link to comment
sad videla. ti ces da odlepis na cetvrtu sezonu, garant :)
:) za nocas sam spremila 3. sezonu, jbga, po vasim pricama nije bas prava novogodisnja, al sta se moze, torrent mi nije bio prijatelj.kad sam vec tu, ako neka dobra dusa ima pri ruci link za 4. sezonu - adresa je Aleksija. da ne kopam po bespucima interneta pod unakrsnom vatrom petardi i pored ruske koja me ceznjivo zove.sto volim sto prepricavamo seriju jedni drugima -_- (nesto me podseca na vreme kad smo u osnovnoj prepricavali prve horore) inace, lubo, izgleda da se ne bismo slozile oko cedrica - pre njega bi /za seks, brak, za sada, iskljucen/ dosli u obzir mcnulty, stringer, pa cak i kima.
Link to comment
inace, lubo, izgleda da se ne bismo slozile oko cedrica - pre njega bi /za seks, brak, za sada, iskljucen/ dosli u obzir mcnulty, stringer, pa cak i kima.
iako se slazem sa tvojim izborom, mozda malo izmenjenog rasporeda, nisi jos videla the izdanje sedrika koje menja svet, khm.treca sezona je sasvim kul za sng zadovoljstva. ja cu mozda, ako nekako uspem da se dovucem do kuce, da priustim si neki best of, nije losa ideja.
Link to comment

bas nesto razmisljam o rajcabilnosti zenskog osoblja, ajd dobro Kimu bih suocio i preobratio a od ovih ostalih jedino politicareva zenica je onako slatko irsko parcence s onim okicama a svalerka je dosta slati ali nista vise

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...