Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

7 hours ago, John Coltrane said:

Ovo je za ban.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 

Jbg i ja makar jednom prekidao. Valjda zato što sam, zahvaljujući hajpu, očekivao nešto posebno, a u pocetku sam mislio da deliveri izostaje. 

Na kraju sam naravno dobio mnogo više nego što sam mislio da je moguće.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Jbg i ja makar jednom prekidao. Valjda zato što sam, zahvaljujući hajpu, očekivao nešto posebno, a u pocetku sam mislio da deliveri izostaje. 

Na kraju sam naravno dobio mnogo više nego što sam mislio da je moguće.

 

Meni i dalje draza Homicide, sto je bogohuljenje na ovoj temi, ali ipak je pod moranje odgledati Zicu.

Link to comment
25 minutes ago, ToniAdams said:

pa dobro, rece covek da mu je draza. ne verujem da bi iko i probao da tvrdi da je bolja.

homicide je prilicno ok, wire je remekdelo.

to da, s tim se slazem.

Link to comment
12 hours ago, John Coltrane said:

Ovo je za ban.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 

znam u cemu je bio problem....ispolirani glumci, losa montaza i pijani DP. takve neprirodne uglove kamere nisam videla od studentskih dana. 

glumci su previse clean. oni g od geto nisu videli ili se reziser time nije bavio. 

 

10 hours ago, Ros said:

nemoj se samo mnogo emocionalno vezivati za meknaltija. :(

 

evo i sad knedla u grlu :(

ne verujem...sa onim djavoljim obrvama i hemfri bogart noir detektivskim stavom....cisto sumnjam. 

za sada (prvih pet epizoda) najinteresantniji su mi D’Angelo i I detektivka, pa onda onaj crnja detektiv sto rezbari stvari. I drago mi je da vidim glumca koji igra Herca (beli detektiv, stalno u spidu)...on mi dodje ko kucni prijatelj :)... trenutno je u ray donovanu 

i dobro je sto idris alba ne progovara mnogo, los mu je baltimorski samo tako

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

 

 

onaj crnja detektiv sto rezbari stvari

 

 

sa setom se prisećam svog prvog gledanja i toga kako se pojačano interesovanje za meknaltija polako prelivalo na tog što rezbari. potpuno me je pridobio. dobro je što :sad:je bilo tako jer... džimi, eh...

Edited by Frau Gabrijela
smajlovi su podivljali i stoje gde ja ne želim da budu. ni edip ne pomaže
Link to comment
3 hours ago, mustang said:

 

glumci su previse clean. oni g od geto nisu videli ili se reziser time nije bavio. 

 

Ima i to, ali malo kasnije.

 

Spoiler

$

 

Edited by ObiW
Link to comment
2 hours ago, Frau Gabrijela said:

sa setom se prisećam svog prvog gledanja i toga kako se pojačano interesovanje za meknaltija polako prelivalo na tog što rezbari. potpuno me je pridobio. dobro je što :sad:je bilo tako jer... džimi, eh...

Eeee kad se setim, prva sezona The Wire i prva sezona The Ali G show su isle jedna za drugom na HBO nedeljom uvece. Savrsen kraj vikenda. 

Link to comment
Homicide nije ni blizu the Wire ni po cemu.
takodje Homicide je prilicno dosadan na drugo gledanje.
 
 
Krajnje subjektivno i pristrasno kazem, za likove iz Homicide sam se vezao pre nego sam pogledao Wire.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Ja iskreno molim sve ljubitelje zice da pogledaju seriju southland. mozda prva sezona nece imati jak utisak zbog jeftine produkcije, ali prica, dubina likova u seriji kao i sam grad su poslastica za pravu policijsku dramu. 

 

evo stigoh do trece sezone zice. mogu da kazem da pisci za pojedine karaktere bas odstupaju od kvaliteta. sjajno napisani i izvedeni: bubbles, omar, herc i ellis (beli i crni detektivi), d, sobotka stariji, kima

i danijels sa njihovim supruznicama i wallace. 

uneli su ljudskost i zelju da se identifikujemo sa likovima sto je sasvim dovoljno da bas uzivamo dok gledamo. sa druge strane mcnulty, stigner, evon, cela politicka ekipa pandura su  jednobojni i bez neke zelje za izazovom. 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...