Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

imal valjanog torenta za 4. i 5.?edit:najjache je to shto sam sve glumce "upoznao"u toj seriji, pa mi je fun sad kad ih vidim negde drugde.meknaltija nedavno u nekom filmu de je sandra bulok na nekom rehab programu, a on njen boyf, diandjelo nau plejin na tvnova, glumi nekog kuvara u romentik komedijici, barela vido neki dan u ljudima machkama pola verhovena...e da, nikako da izrazim lichni hajlajt serije.kad onaj goon brader muzona treba da nadje omara u gay klubu, a rawls se simpatichno smeshka u pozadini za shankom kakav penal :Dps opet za baka:pa kozmetichar je starija kuka, ima razvijeniji osecaj za filing ;)ne mosh te koledz to nauchit. i josh komjuniti. :P

Edited by nisam ja
Link to comment
imal valjanog torenta za 4. i 5.?edit:najjache je to shto sam sve glumce "upoznao"u toj seriji, pa mi je fun sad kad ih vidim negde drugde.meknaltija nedavno u nekom filmu de je sandra bulok na nekom rehab programu, a on njen boyf, diandjelo nau plejin na tvnova, glumi nekog kuvara u romentik komedijici, barela vido neki dan u ljudima machkama pola verhovena...e da, nikako da izrazim lichni hajlajt serije.kad onaj goon brader muzona treba da nadje omara u gay klubu, a rawls se simpatichno smeshka u pozadini za shankom kakav penal :Dps opet za baka:pa kozmetichar je starija kuka, ima razvijeniji osecaj za filing ;)ne mosh te koledz to nauchit. i josh komjuniti. :P
d'angelo je igrao u trees lounge ako se ne varam [mozda je to bilo na tv nova?]. a clay 'shiiiiiiit' davies u 25th hour [i tu isto u jednom trenutku kaze shiiiiiiiiiiiit] a i u 'choke'. stringer bell u novom guy ritchie-jevom. bunk i chris partlow u onoj glupavoj seriji numb3rs[ne znam da li su se samo u po jednoj epizodi pojavili]. cedric, naravno u lost i fringe. i gomila njih koji su bili u homicide. a ziggy u generation kill, koju nedavno zavrsih i apsolutno preporuchujem. iako nije tematika koju narochito volim, odlicna mini-serija. jel neko gledao the corner? po simonovoj knjizi, ako se ne varam. isto o ulicama baltimore-a.
Link to comment

Poceo da gledam seriju, konacno. Odgledao prve dve epizode. Ove ima dobra osnova da se opasno zakuva. Kazite mi da se opasno zakuva! :DBTW, ove dve epizode koje sam gledao su bile u 4:3 odnosu. Je l' i vi gledate tako, odn. da li serija ima da se nadje samo u toj varijanti ili ima i varijanta 16:9?

Link to comment
Poceo da gledam seriju, konacno. Odgledao prve dve epizode. Ove ima dobra osnova da se opasno zakuva. Kazite mi da se opasno zakuva! :DBTW, ove dve epizode koje sam gledao su bile u 4:3 odnosu. Je l' i vi gledate tako, odn. da li serija ima da se nadje samo u toj varijanti ili ima i varijanta 16:9?
Sladzo, konacno si odlucio da svoje vreme posvetis pravoj stvari i nemoj odmah da se zaljubis u Omara
Link to comment
Omara nema u prve dve epizode koje sam ja odgledao do sad. Nego, ne rece mi za "zakuvavanje" i za sliku?
ja ne kraduckam filmove i serije pa ne znam gde mozes da nadjes.sto se zakuvavanja tice stalno se pomalo krchka posle dodje i zaprska sa suvim rebarcima
Link to comment
ja ne kraduckam filmove i serije pa ne znam gde mozes da nadjes.sto se zakuvavanja tice stalno se pomalo krchka posle dodje i zaprska sa suvim rebarcima
Dobro, kazi mi onda kakva je slika na originalnim/kupljenim/ne kradenim DVDjevima? 4:3 ili 16:9?Uh, je l' ima i malo aleve paprike? :D
Link to comment

Hvala lepo.Jbg, bolje bi izgledala serija da je 16:9. Steta.E da, moram da kazem da mi se gluma u seriji bas ne dopada. Bar u ove prve dve epizode, mozda cu se navici kako vreme odmice. Nije losa, ali u Homicide je bila bolja.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...