Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

10 minutes ago, Zico said:

Kima ga izdala, a sav policijski  posao od njega naucila, kako se sklapa ikea, kako se svalera. Bila mi je mozda omiljeni lik do tog trenutka. 

 

 

+1

Link to comment
1 hour ago, Zico said:

Kima ga izdala, a sav policijski  posao od njega naucila, kako se sklapa ikea, kako se svalera. Bila mi je mozda omiljeni lik do tog trenutka. 

 

 

jedna od losije izvedenih tvistova. bas sam bila razocarana jer kima je poslednja koja bi logicno mogla da izda meknoltija. em je varala, lagala, koristila, kopirala i sad odjednom svetica by the book. aha. malo morgen. 

Link to comment
  • 3 months later...

Iskoristio promo mesec dana HBO da obnovim gradivo. Stigao do S3E6 i tu stao, Zakljucali :(

 

Hvatam detalje koji su mi promakli. 

 

Kofi Bryant :D

 

I super detalj - Kati izlazi iz zatvora i dobije od ekipe paket, da ga zbrinu. Odlazi da uvali paket, diler ga zavlaci sa pricom, izgubio sam bas tvoju polovinu, takav je posao, dodji juce. Onda Ejvon i Stringer odlaze kod investitora, sve legit, ovaj im prosipa pricu, skocila cena materijala, to je uobicajena stvar u ovom poslu, morate da platite vise. Ista prica, isto zavlacenje. Sto kaze Omar sezonu ranije, I got the shotgun, you got the briefcase. 

 

Kad sam video onog pokojnog policajca na stolu za bilijar, bas mi je tesko palo. Mozda je bolje sto su mi zakljucali seriju, ne bih podneo da ponovo vidim Meknaltija na stolu. RIP, Meknalti. :(

 

 

Link to comment
13 minutes ago, pacey defender said:

Sto kaze Omar sezonu ranije, I got the shotgun, you got the briefcase. 

Jel ima jače scene u seriji?

Link to comment
On 13.5.2019. at 15:43, desboj said:

Jel ima jače scene u seriji?

Zapravo, ima mnogo scena koje su jače od omarovog svedočenja. Meni se ta epizoda nije baš toliko dopala koliko (očigledno) većini fanova. Prosto je previše nerealna, što odudara od glavnog toka serije koji insistira na svakodnevici. 

Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Idem ulicom i utripujem da je pored mene prošao Chris Partlow. Hteo sam da se okrenem da proverim da li je stvarno Chris Partlow, ali sam onda bio u fazonu, ne, brate, nemoj, možda je to Chris Partlow. 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 6.2.2020. at 9:13, pacey defender said:

Idem ulicom i utripujem da je pored mene prošao Chris Partlow. Hteo sam da se okrenem da proverim da li je stvarno Chris Partlow, ali sam onda bio u fazonu, ne, brate, nemoj, možda je to Chris Partlow. 

gde, u Knezu?

 

Link to comment
On 6.2.2020. at 15:13, pacey defender said:

Idem ulicom i utripujem da je pored mene prošao Chris Partlow. Hteo sam da se okrenem da proverim da li je stvarno Chris Partlow, ali sam onda bio u fazonu, ne, brate, nemoj, možda je to Chris Partlow. 

mensucinilo neki dan da sam video meknaltija, a onda sam se setio :sad:

Edited by Ros
Link to comment
On 15.2.2020. at 16:16, 3opge said:

gde, u Knezu?

 

Na Bulevaru. Na zajebavam. Imao sam osećaj da ako ga budem zagledao, i stvarno ako je on, da će da bude u fazonu kao u onoj sceni bacanja smeća na ulicu. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...