Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

17 hours ago, Frau Gabrijela said:

da, da, tako smo svi- odgledali svih pet, pa tek onda iznosili utiske. :)

 

Pa ne, sad kad zavrsi sezonu isprica nam sta fali, a mi treba da joj kazemo "e al nece tako da ostane do kraja, videces". I tako 5 puta. Smara malo. 

Link to comment

odgledah...

kucam sa telefona pa necu dugo :)

 

solidna je serija. treba pogledati svakako. prve tri sezone mi se vise svidjaju, prisluskivanja, organizacija, nacin rada.

 

4. i 5. su mi vec bile smaranje, vise se bavile politikom i novinarskim zivotima. ponekad sam cak preskala scene. 

 

najslikovitiji su omar i bubbles. dva junaka za koje se lako covek veze. 

cela ta politika i geto zivot me uzasno podsetio na zivot proveden u cikagu, skoro pa identicni. mozda po korupciji cikago tu vise vodi. sleng se uvuce u uho posle 3-4 epizode.

 

jako je teska kompletna tematika, od onog sa ulice do samog vrha koji vodi jedan grad. ogledalo danasnjice svuda u svet u. totalno depresivno i porazavajuce. i opet neki ce se naci da glorifikuju ili ne shvataju tezinu i domino efekat svakog poteza. brutalno teska borba prezivljavanja gde se gresi hrane brze nego golubovi. 

 

 

 

Spoiler

al kad mi izginu omar od nove generacije bez mozga omg!!! i onda mu se ime zameni sa drugim lesom!!! 

   

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...