Jump to content
IGNORED

What's Up

Recommended Posts

• Replies 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• morgana

2359

• dig_chohano

1918

• gospa buba

6568

• MayDay

2031

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako bi moglo da mi se ponovi gde mogu da nadjem tapete (znam da zvuci gadno, itede, itede...). ono sto drzi zavese moze da se kupi u brankovoj s desne strane, smer od mosta ka gradu, ako sam dobro zapamtila.fala lepo

Ne bih da te obeshrabrim, ali moja majka trazila letos pa nije uspela da nadje. Prodavnice gde se to nekada kupovalo, kao Sumadija su zatvorene.Cak i ona mala knjizarica u Vasinoj pored sadasnjeg MiniMaxija a nekadasnjeg C-marketa je zatvorena zarad renoviranja. Ne znam da li su je otvorili u medjuvremenu.

ako bi moglo da mi se ponovi gde mogu da nadjem tapete (znam da zvuci gadno, itede, itede...). ono sto drzi zavese moze da se kupi u brankovoj s desne strane, smer od mosta ka gradu, ako sam dobro zapamtila.fala lepo
Dobro si zapamtila. A tapete imaš u Kralja Petra (prodaju i neku metražu, blabla), i na NBGD, u Uradi sam. Ne znam kakav je izbor, nisam video tapete od 1986.edit: i "ono" za zavese imaš u Uradi sam, tako da možeš sve da kupiš na istom mestu. A kad si već tu, imaš i fluorescentne zimske jakne za 299din(predviđene za putare, al svi smo mi putari), kanađanke za 2400din, pomorska nepromočiva odela za 499din i još more sličnih idiotarija. Divno mesto za usrećiti nekoga za rođendan :lol: Edited by dig_chohano
chekaj, sta smo bre imali iz toga? djeco & unuci, poslushajte moj glas: jesvala, to je bilo josh u prvoj kinshasi :klec: :shkljoc:merkur (autoput, bezanija, tako negde) - neko je reko da tamo ima svega (divajs za zavese, plus zidne obloge)uradi sam (omladinske brigade izmedju opshtine i blokova) - to si ti pitala zar ima da ima kod nas, neam pojam dal imaeurosalon (kod sajma) - ja rekla da sam kupla divajs za zavese, a za tapete moz da bidne ne mora da znachi.

to u kralja petra je 'derma' vjerovatno. ima i na bulevaruprodavnica s tapetama ima i u knjaz milosevoj, od beogradjanke ka bulevaru, i u knez mihajlovoj blizu bibliotekesad vidim u nekim novinama tapete, zavjese i garnisne u sarajevskoj 25. sudeci po sajtu, izbor je okhttp://www.megaline.co.yu

Edited by morgana
... Divno mesto za usrećiti nekoga za rođendan :lol:
divno mesto za kupiti djedu alata elektricheskih za 100 evara maximum. kvalitet solidan, eno ga hoblovalo i parket :D
Vidi, vidi tapete se jos negde prodaju. Sad cu da obradujem mamu i rastuzim tatu ( koji ce morati da ih lepi ) :)
zar mu keva ne pomaze? ono, kad namalaju lepkom pa prostru preko svemira, pa se ulepe ko muve i psuju jedno drugom najstrashnije?chula sam da je u ex-yu to bila omiljena legalna prilika za brachne parove da se nagrde ko onaj manjinski narod, a bez posledica :P
divno mesto za kupiti djedu alata elektricheskih za 100 evara maximum. kvalitet solidan, eno ga hoblovalo i parket :D
Da znaš. Pokupovao tamo brda alata za smešne novce. Neke alate sam uzeo iako znam da mi verovatno nikead neće zatrebati (tipa aparat za peskiranje metala), samo zato jer nisam mogao da odolim koliko su jeftini.
Da znaš. Pokupovao tamo brda alata za smešne novce. Neke alate sam uzeo iako znam da mi verovatno nikead neće zatrebati (tipa aparat za peskiranje metala), samo zato jer nisam mogao da odolim koliko su jeftini.
ja se ni ne secam sta smo sve uzeli, znam da je bilo 5-6 stvari za 100e ukupno, od chega se tapetarska heftalica i neka brusilica isplatishe vishestruko :D missim, amateri :P
zar mu keva ne pomaze? ono, kad namalaju lepkom pa prostru preko svemira, pa se ulepe ko muve i psuju jedno drugom najstrashnije?chula sam da je u ex-yu to bila omiljena legalna prilika za brachne parove da se nagrde ko onaj manjinski narod, a bez posledica :P
Ma jok kod mojih to izgleda ovako. On ne da da mu se pomaze jer mu se u stvari samo odmaze. A ako hoces da pomazes onda treba da budes samo segrt ( dodaj, odnesi, nadji ... ) A to keva ne prihvata. E ali zato stoji nad njim i kontrolise ( citaj: glasno komentarise) da slucajno ne bi uprljao nesto vise nego sto mora. I da obavezno se zavrsi sa -- nemoj ti meni, valjda znam i sa -- sta znas kad vidis da radis naopako :D Edited by eneja
Ma jok kod mojih to izgleda ovako. On ne da da mu se pomaze jer mu se u stvari samo odmaze. A ako hoces da pomazes onda treba da budes samo segrt ( dodaj, odnesi, nadji ... ) A to keva ne prihvata. E ali zato stoji nad njim i kontrolise ( citaj: glasno komentarise) da slucajno ne bi uprljao nesto vise nego sto mora. I da obavezno se zavrsi sa -- nemoj ti meni, valjda znam i sa -- sta znas kad vidis da radis naopako :D
pa to je to. pomaze mu, istina - alternativno, al vazno je da se raspravljaju. jednom su moji (u praistoriji) lepili tapete u 4 ruke sa nekim likovima. i keva dodavala, mazala, statijaznam sta, pa je posle pola sata jedan od njih trazio da mu se zove njegova lichna zena, jer ne moze da psuje kako bi zeleo. lep sport bio, sve zajedno...

Sad vidi ima i ono da ne dajes samo moralnu podrsku.Moj ex je bio savrsen u odbrani svoje majstorske licnosti, najbolje je znao postupak, ali ga je visa sila uvek kocila.Problem zvani "nemam tiple" i "nemam temeljnu boju" su savrsene isprike kad nesto nesh da uradis, sve dok frau micimiseodatlengen ne preuzme stvar u svoje ruke.Prvo je doticna kupovala tiple i temeljne boje, a zatim je uvek uzimala cekic i ekser , zakucala i rekla - a sad ti nastavi.Temeljnu boju nisam kupila godinama jer se dokazalo da farbenzi moze da postojano stoji i bez nje. Umocis cetku, krenes i predas alat.Sada je jasnije zasto smo ex :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...