Jump to content
IGNORED

What's Up

Recommended Posts

ocesh da kazesh da mu se krshi ustavno pravo & sloboda kretanja? :lol:
to su mu prava uskracena kad se ozenio, sad ce mozda moci i da dise :Dkaze moj koalicioni da ce mozda ipak da mu dadu da dise
  • Replies 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

6568

• morgana

2359

• MayDay

2031

• dig_chohano

1918

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otkrila radnjicu specijalizovanu za ratluk, na celih 50m od kuce! :s_w::piggy:
krsis forumske zapovesti i odajes podatke o pribliznom mestu stanovanja forumasice Leonine :P
pa bash zato. to posredno otezava inicijalnu nameru. sto je mozda sa stanovishta unutrashnje borbe protiv pojachanog iskushenija veoma dobro. mislim, i romani ce da se pishu posle. stendalovski :D
odlicno si ovo objasnila! vatikan je uvek znao sta da radi na ocuvanju celibata kod svog svestenstva a tek sada shvatam i sta je ovim kalendarom ucinio za buduci razvoj romana kao knjizevne forme :lol:
i ti si pomislio da se stvarno radi o parkinzima, ili nastavljate da pričate u šiframa? :unsure:
nisam mislio uopste. ako pricamo u siframa ocito imamo razlicite kodove za desifrovanje/sifriranje :lol:
nisam mislio uopste. ako pricamo u siframa ocito imamo razlicite kodove za desifrovanje/sifriranje :lol:
ok, ako ti neko doturi decode, znaš gde da ga proslediš (:totalnizbun:)
nisam mislio uopste.
trebalo bi te banovati zbog postovanja bez razmisljanjaa onda ce da ti daju da resis onu Basetsku teoremu cisto da provere da pazis na casu
krsis forumske zapovesti i odajes podatke o pribliznom mestu stanovanja forumasice Leonine :P
A i ti znas gde je radnja? A nisi obavestio forumske krugove... Neka te neka, prepustam te na milost i nemilost zenama... :wicked::lolol:
A i ti znas gde je radnja?
pa kako da ne znam kada je ostala jedna jedina u gradu :lol: bila je jedna i na Dorcolu do otprilike pocetka 90-ih ali je prestala da postoji kada je majstor i vlasnik toliko ostario da vise nije mogao da radi ili je umro, to ne znam :( ono o milosti i nemilosti mi bas nije trebalo danas kada mi dusa u nosu od poremecenog pritiska a i moram sada da pisem puskice o toj teoremi tog... tog... kakolisezvase... nije bafomet ali nekako slicno ili bar pocinje na slovo b :lol: Edited by Pontijak
trebalo bi te banovati zbog postovanja bez razmisljanja
da! da! hocu da se upisem u istoriju foruma kao prvi banovani clan! da i ja po necemu budem poznat! :lol: moderacijo? :lol: a onda odem na onaj forum i tamo trazim isto: da budem prvi banovani clan na reinkarniranom forumu i eto meni zadovoljstva da sam uradio nesto ove internet nedelje :lol:
..a kraci stap i kartica vesto zalepljena za isti pa da ne mora da se izlazi iz prevoznog sredstva?
placam prava chim unovchim :D
i ti si pomislio da se stvarno radi o parkinzima, ili nastavljate da pričate u šiframa?
ja stvarno pricham o parkinzima, ne znam o chemu vi :lol: (to sto institucija ima chasno ima i teritoriju, ne znachi da u njoj ne sedi gomila alkoholisanih budala, sa pravom odluchivanja, investoranja & izvodjenja :P)
a onda ce da ti daju da resis onu Basetsku teoremu cisto da provere da pazis na casu
vec je blago sto je srcu drago :wub:
ja stvarno pricham o parkinzima, ne znam o chemu vi :lol: (to sto institucija ima chasno ima i teritoriju, ne znachi da u njoj ne sedi gomila alkoholisanih budala, sa pravom odluchivanja, investoranja & izvodjenja :P)
počinje da mi se čini da razumem o čemu pričaš vreme je da zbrišem :lol:
ok, ako ti neko doturi decode, znaš gde da ga proslediš (:totalnizbun:)
uputstvo za prosledjivanje je kodirano pa ne bih onako na svoju ruku slao jer moze da ode u pogresne ruke ako tako prosledjujem vidi se da je na sve ostavila utisak vest o prijemu povodom jucerasnjeg BIA dana i prijema, banketa sta li, sve nesto pricamo u siframa kao pravi obavestajci :lol: i interesuje me da li su domacini bili maskirani, mislim, kakav je to nacin da tajna sluzba pravi javni prijem za politicke licnosti, diplomatski kor, svestenstvo (bez plemstva) i ostale zvanice a da domacini nisu maskirani u cilju ocuvanja tajnosti njihovog identiteta? :lol:
da! da! hocu da se upisem u istoriju foruma kao prvi banovani clan! da i ja po necemu budem poznat! :lol: ...
pazi, ne meresh da se upishesh u povijest, jer veselog ukija skoro svako veche oko ponoci shalju na spavanje do 08:00. jednom su se chak predomislili pa ga opet budili oko keca, al izgleda da nije mogao da ustane :lol:
pa kako da ne znam kada je ostala jedna jedina u gradu
samo ta radnja ostala? :oidem da kupim zalihu :unsure: Edited by thermal bug
vidi se da je na sve ostavila utisak vest o prijemu povodom jucerasnjeg BIA dana i prijema, banketa sta li, sve nesto pricamo u siframa kao pravi obavestajci :lol: i interesuje me da li su domacini bili maskirani, mislim, kakav je to nacin da tajna sluzba pravi javni prijem za politicke licnosti, diplomatski kor, svestenstvo (bez plemstva) i ostale zvanice a da domacini nisu maskirani u cilju ocuvanja tajnosti njihovog identiteta? :lol:
mene vishe interesuje deo govora njiovog patrijarha, u kome tvrdi da se dotichna ustnova bavi zashtitom ekonomskog necheg kod srbalja, tj. nas... na trenutak sam mislila da se nasekiram, al sam onda morala da prostirem vesh, pa nishta od toga :P
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...