Jump to content
IGNORED

What's Up

Recommended Posts

na forumu b92 nema nish` zanimljivije, nego na forumu krstarice, bar za sada :yawn2: upravo izvrsila genocid nad tulumbama :naughty: odoh da se bavim necim korisnim za sebe -_-

• Replies 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

6568

• morgana

2359

• MayDay

2031

• dig_chohano

1918

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma ne to o zanimljivosti nego dosta likova i tamo i ovde a ovo jos uvek sveze i svi imaju secanje da je ovo nastalo kao nova inkarnacija onog foruma a prethodna inkarnacija nije krepala tj. ukinuta nego vaskrsla i kada se tome dodaju isti likovi i tamo i ovde... forumska shizofrenija nacisto :) ili shizofreni forumas koji ovo pise, nije mi bas najbistrije sta se desava :Dnisi ti izvrsila nikakav GENOcid vec TULUMBOcid :D i sta jos ima korisno da radis za sebe kada si uradila najbitnije? :D

Edited by Pontijak

mene buni sto su u isto vreme isti ljudi i tamo i 'vamo, kako izdrzavaju, ja za malo da dozivim nervni slom, kao da gledam jedan forum rascepljen na dva dela, jezivo internet iskustvo, morao sam da ugasim ekran sa drugim forumom da ne poremetim nacisto :D

1. ni pisma, ni razglednice...2.3.4.4. turci ce me zivu sa`raniti, a tek pocinju...6. postajem prava zena---> jedem na nervnoj bazi.dobro vece, jel` radi kafance?kako ste mi vi? ^_^

(kad nikog nema ja sam glavna, 2deo)dobro jutro. al zar je moralo ovako rano?edit, da ne trošim čitav post - čitam najnovijeg antonića - otkrio glbt, "inflaciju inkluzivnosti" itd. i predlaže da se "držimo mere" (nije sve u rečima)volim tog lika, mnogo je inspirativan, zar nije zaslužio poseban topik

Edited by mioba

samo da se javim da sam ziva onima koji su me otpisali kad sam napisala post na 92jci :huh: ako nije problem, pisala bih na oba foruma :unsure: i da se zahvalim svima koji su se pojavili sinoc, bas mi je drago sto sam vas videla sve :)poseban :wub: za cosmo i vex na sjajnoj organizaciji

:lol: cija je to fiks ideja da je - sta- neuljudno? pisati na 2 forumapa valjda smo na b92 do prije mjesec dana bili zbog forumasa a ne upravnog odbora i par modova?
samo da se javim da sam ziva onima koji su me otpisali kad sam napisala post na 92jci :huh: ako nije problem, pisala bih na oba foruma :unsure: i da se zahvalim svima koji su se pojavili sinoc, bas mi je drago sto sam vas videla sve :)poseban :wub: za cosmo i vex na sjajnoj organizaciji
Sta? Samo "drago" ? Ja mislim da smo zasluzili mnogo vise <_< :lol::wub: Nikiiiiiii

ja stvarno ne mogu da razumem toliku količinu prenemaganja i izvinjavanja što se piše na još nekom forumu. gospode, ko da ovde obitava specijalna sajber policija, sa ovlastima da strelja, ako se neko drzne da iskorači iz parapsihopatološke avlije. ne sećam se da je iko rekao da je ovo geto iz kog nema van.

Edited by MaryPoppins
ja kad nesto organizujem, meni pozli od srece :(
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...