Jump to content
IGNORED

What's Up

Recommended Posts

automoderacija kaze, vas dvoje sa smajlijima tamo na zid placha/suza ovde se vodi ozbiljna rasprava o alkoholu na poslu kad smo kod alkohola, sad ce rucak :)a i druga smena da dodje na registrovanje/logovanje/cebovanje :)

• Replies 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• morgana

2359

• dig_chohano

1918

• gospa buba

6568

• MayDay

2031

Top Posters In This Topic

Posted Images

ljudiii, zeneee, i ostala bica od gline, rebara, sekundarnih sirovina :unsure: jesmo sad ovo mi?i ko smo mi i dje smo? mislim, nemojte vishe ljubim vas, ja nocu moram da spavam, a vi se nekontrolisano seljakate :o bardan :mellow:

i ko smo mi i dje smo?
mi smo mi(valjda)i ovde smo(valjda)i valjda se nećemo više seljakati (tj iskreno se nadam...), malo zamara taj pogon neverovatnoće...

Izbila mi odvratna groznica, izgledam kao da sam stavila silikon u levu polovinu usta, pa jos poceo da izlazi napolje. Ipak, nedovoljno za hejt, pa cu malo da vocapujemBtw. mnogo mi se svidja CC na piemu, xixixi mogu da se salju chain letters :P

kakvo pivo od sabajle?od pre 10 dana nam poostrili kazne za alkohol u voznji na -1000%
treba uvesti alko test za koriscenje foruma.banovati sve iznad -100 promila nego ovi sto igraju *profesionalno* bocanje trazili da im se promene kriterijumu za doping, kazu da je ok da se pod dopingom podrazumevaju svi ti hormoni, lekovi i slicno ali da se alkohol izuzme
... da se alkoholičari ostave na miru ....ima neki koji piju kafu na silu, sad je došlo novo doba ima da pijem, ono što hoću i tačka!

Evo da se i ja pribelezim. Grozno jutro, ceka me gomila obaveza ali bar sam kupila nesto hrane, tako da kome se kace slicice nek izvoli...Sad odo si skuvam kafu, i dodjem sebi, za posle videce se...

'bar dan prisutnima.POSTOVANJE za cure i momke koji nam napravise ovako lepu forumsku kucu.i malo baklavica, da se zalade (za bozu ili limunadu - po zelji - molim nek se pobrine neko drugi) :)

post-131-1192014668_thumb.jpg

post-131-1192014693_thumb.jpg

Edited by le petit nicolas
'Bardan, registrovah nik, cuo sam da je navala, pa da ne zafali posle. Posao zove, citamo se.
djesi arture :Dako ako nek si ti zauzeo coshe teritorije...

Evo bogme i mene.. posle duzeg trazenja - nasla sam i sebe a i vas :)Alal cufte pametnim, sposobnim i onim sa viskom vremena da osposobe ovo da rade! :heart: jao sto su ovi novi smajlici super-duper.. e vala svaka vam dala.. malo vode iz bokala :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...