Jump to content
IGNORED

What's Up

Recommended Posts

poso kuca, kuca poso. opsta psiho-fizicka izmrcvarenost, jos danas bila i na nekoj sahrani...sutra cu, nadam se, da zaplivam konacno nedje. :wub:

• Replies 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• morgana

2359

• dig_chohano

1918

• gospa buba

6568

• MayDay

2031

Top Posters In This Topic

Posted Images

živa, zdrava i nepogođena gromom. hvala na pitanju. dry.gif
a ja znam isto jednog coveka koga nije pogodio grom cool.gifde si, stormi :)jel hladna voda?sad me podsetio kelt, jedino sto sam zapamtila od onoga sto me je pokojna baba ucila kad sam bila mala (a ona ziva) je oj covece pravednice, jedan bozji sluzbenice, cini dobro za zivota...i od pesama iz skole znam jos bodlerovog albatrosa i to bi mislim bilo to.dobro, znam jos jednu, al je malo bezobrazna.
dobro, znam jos jednu, al je malo bezobrazna.
inspirisana ovom recenicom, potrazim na netu pesmu o izvesnoj mari i njenih devet prijatelja. i gde me gugl baci? nazad na ppp! zorge ftw.

:Dppp je ono sto bi se nekad zvalo rasadnik kadrova. i mene cesto gugl vrati na forum - mislim, sto se uopste zove gugl, i sama sam mogla ovde naci dry.gifnevezano za maru, moj najveci problem sa letom (a imam ih bogami nekoliko) je komsija koji svako jutro, vec od sedam otprilike, izadje napolje, presrece sve prolaznike koje poznaje i komunicira sa njima nenormalno jakim i iritantno dubokim glasom. da mogu da spavam sa zatvorenim prozorima nekako bih i prezivela taj njegov audio egzibicionizam, ovako me skoro svako jutro probudi urlanje desibilaslaviceimalstanapijaci.

cekaj, zar nije mara, kako sad slavica?¿
a pa ne moze bas svaka slavica da bude mara.
Pa bar znaš ako ima neki dobar dil na pijaci. :)
pa jeste, to je obicno prvo sto mi padne na pamet kad otvorim oci posle jedva malo spavanja :)
pa jeste, to je obicno prvo sto mi padne na pamet kad otvorim oci posle jedva malo spavanja :)
Znao sam da si 1 prava domaćica od kuće!
tja, kengur uvek dobije smajli. e, slavice.
Nemoj da mi zavidiš, mislim da je to osmeh sažaljenja. :P Edited by Indy
:Dppp je ono sto bi se nekad zvalo rasadnik kadrova. i mene cesto gugl vrati na forum - mislim, sto se uopste zove gugl, i sama sam mogla ovde naci dry.gifnevezano za maru, moj najveci problem sa letom (a imam ih bogami nekoliko) je komsija koji svako jutro, vec od sedam otprilike, izadje napolje, presrece sve prolaznike koje poznaje i komunicira sa njima nenormalno jakim i iritantno dubokim glasom. da mogu da spavam sa zatvorenim prozorima nekako bih i prezivela taj njegov audio egzibicionizam, ovako me skoro svako jutro probudi urlanje desibilaslaviceimalstanapijaci.
forum ti ogranicava vidike. otvoris prozor u spavacici i lepo se izderes na komsiju. ne vredi tu nabijati jastuk preko glave.

@lancia & indi: molim vas, momci, nemojte se zbog mene svadjatipost-361-1341651965334.jpg@telefon: ok je to, al u odnosu na njegov uobicajen glas, moje vikanje zvuci kao pretenciozno cijukanje.

@lancia & indi: molim vas, momci, nemojte se zbog mene svadjati
Mi se svađamo i bez tebe, a s tobom je još življe. :D

Zezam se, Lancia rocks.

ja samo hocu da kazem da je bolje da svi zivimo u miru i da isti vlada u svetu, sto bi rekla kingmejkerka.nego, je li ova plavusa poznata, ja sam je tek danas videla, kazu da je to starleta blondi? i je li joj ovo ispod obrva lice?stojke-v.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...