Jump to content
IGNORED

What's Up

Recommended Posts

"sve devojcice su ljubomorne na nekog i sve su razmazene" kaze decak (drugi osnovne, otprilike) drugaru u povratku iz skole. :wub:
Zenomrzac u najavi.
  • Replies 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

6568

• morgana

2359

• MayDay

2031

• dig_chohano

1918

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da,a ima idruga stvar, sa povećanjem prihoda, gotovo uvek poraste i opterećenost, ako si pošten čovek... Pa ti džabe tih 5k, kad nemaš kad da ih potrošiš... Inače, da imam 5000 mesečno od kamate na uložena sredstva u banci (treba mi oko 1.2M za to :(), tačno tako bi živeo... Svakkog meseca na more i jeo bih ~500 torti... :)
Meni bi posao zavrsilo i 200.000 orocenih u banci. To je 10 soma kamate godisnje (5 posto, jel tako?). Moji prohtevi su skromni -_-
Meni bi posao zavrsilo i 200.000 orocenih u banci. To je 10 soma kamate godisnje (5 posto, jel tako?). Moji prohtevi su skromni -_-
e kakvi ste ljudi! <_<a ne biste 200k (odnosno 1M2) ulozili na trzishte, berzanski poslovali i pokretali mala i srednja preduzeca, doprineli otvaranju novih radnih mesta i selili se s kraja na kraj zemlje svake dve godine, a prema diktatu trzishta? pih, zivot je borba neprekidna, a vi tako ^_^@ renne. hvala druze renne, drug tito bi tachno tako rekao!tak je 9 sati a ja vec ocu da mrem :ph34r:
e kakvi ste ljudi! <_<a ne biste 200k (odnosno 1M2) ulozili na trzishte, berzanski poslovali i pokretali mala i srednja preduzeca, doprineli otvaranju novih radnih mesta i selili se s kraja na kraj zemlje svake dve godine, a prema diktatu trzishta? pih, zivot je borba neprekidna, a vi tako ^_^@ renne. hvala druze renne, drug tito bi tachno tako rekao!tak je 9 sati a ja vec ocu da mrem :ph34r:
Verujte bubo, drugarica je čir na berzi dobila (i na želudcu). Možete se rentijerstvom baviti, mada je najunosnije biti lounšark, evo vidim da se zemljište uzima samo tako, kuće na visoravnima, vikendice, ko nema kintu mora da plati da ne dođu mrki momci (koji su jeftini sada), a najbolje je pozaljmljivati ljudima sa sitnom decom, vele, jerbo je tačka pritiska....laka....
Verujte bubo, drugarica je čir na berzi dobila (i na želudcu). Možete se rentijerstvom baviti, mada je najunosnije biti lounšark, evo vidim da se zemljište uzima samo tako, kuće na visoravnima, vikendice, ko nema kintu mora da plati da ne dođu mrki momci (koji su jeftini sada), a najbolje je pozaljmljivati ljudima sa sitnom decom, vele, jerbo je tačka pritiska....laka....
pa mislim, mi smo lenj narod i volimo samo da sedimo na pare ^_^
tak je 9 sati a ja vec ocu da mrem :ph34r:
i ja jer sam se morala probuditi u 7:20što je neljudskihm, ovo bi zapravo trebalo biti na hejtu
i ja jer sam se morala probuditi u 7:20
ma i ranije sam, ali nije to problem, nego su mi prolazna vremena vec sad losha unapred...
ja kad bih kojim slučajem posedovala neke silne pare kupila bih kuću negde na moru i plandovala tamo
eto. a ne bi ulozila u neki investicioni fond? ^_^
Možete se rentijerstvom baviti
Stan od 200.000 evra ne donosi ni blizu 800 evra kirije mesecno. Plus porez, odrzavanje, cimanje oko naplate i neplacenih racuna...
ja kad bih kojim slučajem posedovala neke silne pare kupila bih kuću negde na moru i plandovala tamo
isto to samo što bi bilo više kuća na više mora....a ako nisu neke velike pare (tu 5000 - 10000 mesečno)onda ništa ne bi menjao.... osim što bi imao SVE
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...