Jump to content
IGNORED

What's Up

Recommended Posts

• Replies 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

6568

• morgana

2359

• MayDay

2031

• dig_chohano

1918

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sinoc kod drugara na rodjendanu prvi put pio rakiju(u smislu vise od casice) i to dunju i prvi put je rakija imala i ukus dunje a ne spiritusa. Posle u gradu pio pivo pa medovacu i doso kuci u pola 5 a ustao u 10 da bi se video sa drugarom koji igra basket za Hf. I ceo dan cu d' umrem koliko mi se spava i evo sad ne mogu da zaspim.Send from my cigla

dokotrka nada macura se obratila srčanim bolesnicima preko medija. savetuje im da današnje utakmice nikako ne gledaju sami već u društvu najmilijih i da drže nitroglicerin pri ruci.kad će da nasnime upozorenje koje bi izgovarala nada macura, velika pilula u centru ekrana - "za program koji sledi preporučuje se tableta bensedina od 10 miligrama".

aj mahime posalji to, sta god, i meni :) poceo da se zajebavam sa programom Traktor, pravim neke mashupove Trentemollera i rane barokne muzike, luda zabava za celu porodicu samo mene, i sada skupljam muziku koju nikada nisam slusao i ne znam ni da postoji, mozda mi random pristup stvarima da neke ideje

Jako volim gugl rezultate za njuz portale, kada se različite nepovezane vesti sabiju na prostor od samo dva reda search resulta.Neke od ovih kombinacija ukazuju na našu smrtnost ali i na činjenicu da život ide dalje.što kažu u "Brežuljku Voteršip" posle stradanja jednog kunića, "mora se jesti, mora se hrakiti, moraju se kopati rupe".Primer:Prvak Opere Narodnog pozorišta Živan Saramandić preminuo je iznenada danas u Beogradu u 73. godini. Zapečeni celer sa šunkom.

Edited by Marko M. Dabovic

Većina velikih dečjih knjiga vrlo lako se mogu opisati kao "nedečje". Valjda zato što, ako pođeš od toga da je dete drugačiji entitet u odnosu na zrelog čoveka, nećeš moći da napišeš veću dečju knjigu...

Većina velikih dečjih knjiga vrlo lako se mogu opisati kao "nedečje". Valjda zato što, ako pođeš od toga da je dete drugačiji entitet u odnosu na zrelog čoveka, nećeš moći da napišeš veću dečju knjigu...
Ma u pravu si, BV u stvari meni sada i ne deluje kao decija knjiga, nego kao ozbiljna knjiga koja se zbog glavnih junaka tretira kao decija.Vetar u vrbaku je prava decija knjiga, po mom misljenju
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...