Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

3 hours ago, Ras said:

Ne zaista, samo imam najavu i planiram da stignem pre nezvanove da zauzmem tvoju stolicu.

rase, koji ce biti znak prepoznavanja? karanfil? zeleni sal? i da... sacuvaj dva mesta pored maksine stolice :tongue:

Link to comment

Dragi svi, Brankin plan je da na početku svira "Wichita Vortex Sutra" uz performans Rasovog ortaka glumca i da se posle toga priča o samom albumu. Mada je svaki plan podložan promenama... Znači nije "pravi" koncert, nije ni pravi koncertni prostor, a i svi su nešto polubolesni, ali možda bude lepo... Opet će moći da se kupe vinili po 4k. Ko dođe, neka se javi ;)

Link to comment
On 24.12.2019. at 21:10, Ras said:

Jeste promocija ploče, ali je najavljeno i izvođenje Wichita Vortex Sutra, a Ginzberga deklamuje Jovan Obradović - Shpira.

Slično kao što su se naši stari okupljali u knjižarama uz gusle i Njegoša.

 

https://m.facebook.com/586189909/posts/10157816822144910/?from_close_friend=1&notif_id=1577368348196518&notif_t=close_friend_activity&ref=notif

Link to comment

Malo sviranja, a malo više priče (Tišma izdominirao), ali se ne žalim - lepo veče u Novom Sadu.

Dunavski park je osvetljen na način da sam poželeo da uzmem neke halucinogene i porazgovaram sa irvasima. Čudna šuma!

Link to comment

odlican ti je bio drugar Spira, zaista :heart:

tvoja stolica je bila (sa punim pravom) zauzeta, ali drustvo sa foruma je stiglo na vreme pa smo se snasli i mi...

 

sve u svemu, ocekivali smo malcice vise muzike, mnogo manje simurdica, a vise tisme i naravno branke.... <3 

no, 10 januara u garnerijusu ocekujemo ludu svirku :wub:

Link to comment

Da, baš fino veče bilo. Svi smo se složili da nam je falilo više muzike. Meni se baš dopala njihova interpretacija Ginzberga, pomislila sam da će Špira krenuti da repuje u jednom trenutku al se odlično snašao do kraja, samo je rukama mahao. :D  Tišma izdominirao, što kaže Ras, ali svi su bili interesantni, svako sa svojom pričom, mada stvarno šteta što nije bilo muzičkih intermeca, mislim da bi cela koncepcija bila bolja. 

 

Pozdrav za ekipu! :)

 

 

Link to comment

Juče uključio neki HD i njemu našao folder 'Muzika srediti', ogroman i zaboravljen. Na njemu našao Alesandrinijevo izvođenje Vespro della Beata Vergine Monteverdija i shvatio šta mi godinama nedostaje.

 

 

Link to comment

sarma, treci dan (figurativno, istina)

za drustvo iz ovog divnog coseta naseg foruma

 

 

nesto iz mojih krajeva, nije violina i nije iz vremena dostojevskog, ali retko slusljiv snitke... pozz gazzi :wub:

Edited by nezvanova
Link to comment

Zahvaljujući njenoj saradnji sa Jan Garbarekom, zavoleo sam violu Kim Kaškašian (da, i ona sama pravi viceve na račun svog imena...)

 

Njeni uradci za ECM su 1 lepota.

 

1471956983.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...