Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

dok krajnje neinspirativno pokusavam da zavrsim neki seminarski o bendzaminu britnu :( , slusam ovo!!! (tacnije dupli cd bahovih svita za violoncelo) mada, verovatno bi trebalo da now playing b.britn, al ipak je ovo, samo sto nije u izvodjenju ovog majstora, vec je celista pablo casals. svejedno, uzivam...i dalje ne znam ko mi je najveci kralj medju kompozitorima, al na vrhu su svakako bach-mozart-beethoven!!! :heart:

Edited by batticuore
Link to comment
kliše... <_<

da ne kažem :kdp:

znala sam da ces se oglasiti, al ne bas ovako! :bee: brisi taj spojler da te ne bi sad gadjala necim! angry.gif i bolje bi ti bilo da naucis sta je (donja) terca, bruko 1, cccc.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Moje mezimče, omiljeno... :wub:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">
Link to comment

Šta kažete, davno zamro topik? Ah, dobro, da olakšam savest, evo još jednog vrhunskog performansa:Interesantno je kako je, barem za moj ukus, Karadža™ varirao u raznim Betovenovim kompozicijama. Recimo, ovo je verovatno najbolja interpretacija Egmonta koju sam ikada čuo, posebno u finišu. Sa druge strane, najgora Fidelio uvertira koju sam čuo ikada je takođe sa njegovim pečatom...Ah, ništa nije savršeno.

Link to comment

^^ Filipenko, jeste, sjajna izvedba Egmont uvertire, i ja okačila isti youtube na forumu nedavno. :) pa ajd da nam ne zamre topik, nisam znala da ima ljubitelja. :) malo ruske klavirske škole! Scriabin-ova etida dis-moll, op. 8 br. 12 u izvođenju Evgeny Kissin-a.

Link to comment
Moje mezimče, omiljeno... :wub:
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">nedobro. amerikanac + wagner = teratana. ovo mora da svira nemac. predrasuda, uvek dokazana na delu. zubinu mehti svaka cast, ali ni to ne ide. najblize sto je ne-nemac prisao vagneru je daniel barenboim i sir djerdj šolti.
najjezljivija sam na razna adagia. danas adagio for strings. doduse u ti?stovoj izvedbi :s_d:
ajme, neukusa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...