Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

Svaka cast na promenama avatara! :lol: :P Rahmanjinov je prvoklasni mejnstrim i tri svetlosne godine ispred tog tvog kompozitora kog si okacio. :P Super ti je cica ta violinistkinja, al sta joj vredi kad se meni kompozicija ne svidja. :D

Link to comment
Rahmanjinov je prvoklasni mejnstrim
A-ha! Uhvacena si da slusas mejnstrim. Sedi, jedan. :lol: Zezam se, ne bih ja razlikovao mog Rahmanjinova od Shopena od Mocarta, bezao sam s casova kad je to bilo.
Link to comment
Mrzeo Rahmanjinovljevu muziku? :cry:
Da znaš da verovatno grešim. Ukoliko je neko u stanju da napravi takve mise, verovatno mu je i ostalo dobro. Moraću da ga ponovo preslušam.
Link to comment

Iju, zaboravila do kraja da okacim. Anonymouse, ako mozes, poslusaj ovaj koncert u celini, pa onda razmisli kako ti se svidja. Inace, ovo delo je nastalo nakon sto je Rahmanjinov ozdravio od klinicke depresije (mislim da se tako kaze). Kakav kraj kompozicije!!!! :Hail::Hail: :Hail:

Link to comment
  • 2 weeks later...

auh, kakvo brutalno zadavanje domaceg zadatka veceras na kolarcu - academy of st martins in the field sa janine jansenc/p sa njenog sajta sta su sviraliTabakova "Such different paths" Mozart Violin Concerto No.3 D-Dur KV 216 ---- Mozart Adagio in E-Dur KV 261 und Rondo in B-Dur KV 269 (KV 261a) Tchaikovsky Serenade for stringorchestra C-Dur op. 48 ovo prvo gore (tabakova, bugarka rodjena 1980.), tako dobar gudacki komad, u duhu simfonija h.goreckog. voleo bih da imam taj snimak....

Link to comment
auh, kakvo brutalno zadavanje domaceg zadatka veceras na kolarcu - academy of st martins in the field sa janine jansenc/p sa njenog sajta sta su sviraliTabakova "Such different paths" Mozart Violin Concerto No.3 D-Dur KV 216 ---- Mozart Adagio in E-Dur KV 261 und Rondo in B-Dur KV 269 (KV 261a) Tchaikovsky Serenade for stringorchestra C-Dur op. 48 ovo prvo gore (tabakova, bugarka rodjena 1980.), tako dobar gudacki komad, u duhu simfonija h.goreckog. voleo bih da imam taj snimak....
Tačno sam znao da su neke ribe..
Link to comment
auh, kakvo brutalno zadavanje domaceg zadatka veceras na kolarcu - academy of st martins in the field sa janine jansenc/p sa njenog sajta sta su sviraliTabakova "Such different paths" Mozart Violin Concerto No.3 D-Dur KV 216 ---- Mozart Adagio in E-Dur KV 261 und Rondo in B-Dur KV 269 (KV 261a) Tchaikovsky Serenade for stringorchestra C-Dur op. 48 ovo prvo gore (tabakova, bugarka rodjena 1980.), tako dobar gudacki komad, u duhu simfonija h.goreckog. voleo bih da imam taj snimak....
Janine Jansen je boginja. Vrhunski je odsvirala Bahove Sonate i partite. Ovo sam, nažalost, propustio, nadam se da neću propustiti i Hilari Han.
Link to comment

U februaru (ne znam tačno datum) u SC, imaš bilbord kod skupštine, tamo piše. Još da nam Mulova dođe, pa da budemo kompletni šmekeri.edit: eh, još kad bi se neko setio one lude, genijalne babe Ide Hendl.

Edited by Anonymous
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...