Jump to content
IGNORED

Australija opet najbolja...


Recommended Posts

tražio sam odgovarajući topik, a nisam ni znao da je postojao.

ovde je poslednji post bio još za vreme busa.

 

btw. našli su na severu offshore sa jedno 10 miliona tona nafte (nešto ispod svetske potrošnje za 1 dan). nije nešto epohalno, ali se nadaju da će naći nešto u ostatku trenda/koncesije. bila vest svuda.

Link to comment
  • 1 year later...
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • noskich

    60

  • Yoyogi

    18

  • Indy

    17

  • iDemo

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa, cestitam svim australijancima  :happy:

 

hehe... nadajmo se da je ovo biranje manjeg od dva zla.

 

al ako se bilo sta naucilo do sada, i na ovom a i onom meridijanu, bolje je suzdrzati se od preteranog entuzijazma. da l' ce malkolmova retorika dovesti i do konkretnijih rezultata, videcemo. mada, sto se mene tice, priznajem da mi je ipak malo drago. 

australija republjik;) ako nista drugo.

 

Link to comment

Zasto su ga smjenili?

 

mozda bi najlaksi odgovor na ovo pitanje bilo to da abot nije zapravo ni osvojio prethodne izbore, vec da su ih laburisti izgubili. 

 

abot je oduvek bio van toka i pulsa savremog drustva u australiji.  zaglavljen u nostalgiji za boljim vremenima, of white australia policy. duhovni otac mu je j. howard. meni se cini da je to prilicno ilustrativno.

Link to comment

MT je za mnoge od njih izmislio i zivot i politiku i posao. Jes' da je lik (kao kad se onomad na Anzac day javio da trazi da daju otkaz onom siroma novinaru sto se iskenj@o na ledja veteranima) - al' je zaista drugaciji od veceg dela ostale konfekcije. 

Jednom prilikom sam naleteo - na njega (oni su valjda bili na vlasti, jos za Hauarda) i na ono "radnicko dete" - Albanezea (on je bio i tada oporba™). Nebo i zemlja. Albaneze k'o da je iz CK Vojvodine izasao a MT kao da on licno predstavnik struke a ne gostujuci politicar na proputovanju. 

A smenjeni Toni je drvo. Jedan od glavnih kvaliteta sto pliva na vodi...

Link to comment

MT je za mnoge od njih izmislio i zivot i politiku i posao. Jes' da je lik (kao kad se onomad na Anzac day javio da trazi da daju otkaz onom siroma novinaru sto se iskenj@o na ledja veteranima) - al' je zaista drugaciji od veceg dela ostale konfekcije. 

Jednom prilikom sam naleteo - na njega (oni su valjda bili na vlasti, jos za Hauarda) i na ono "radnicko dete" - Albanezea (on je bio i tada oporba™). Nebo i zemlja. Albaneze k'o da je iz CK Vojvodine izasao a MT kao da on licno predstavnik struke a ne gostujuci politicar na proputovanju. 

 

ma okej je albaneze. kakvih ima...

 

jeste malkolm drugaciji, no jedno je biti u opoziciji (odnosno, pikirati na poziciju PM-a iz zasede), a da li ce se snaci u novoj i toliko dugo prizeljkivanoj:) ulozi, to ce se tek videti.

 

 

 

A smenjeni Toni je drvo. Jedan od glavnih kvaliteta sto pliva na vodi...

 

in his famous budgie smugglers;) (bljuv)

 

nego, izgleda da je savremena politicka scena australije ustanovila novi cilj za dolzace* PM-ove: izgurati mandat:))

 

edit: dolazece.

Edited by roksi
Link to comment

ma okej je albaneze. kakvih ima...

Ne znam. Ja sam se tamo™ i za Bidzom upoznao i sa Rakom i sta ti ja znam - za njega su i oni akademici. On je apsolutno jedan bezlican njanjav lik kakvog ni SK nije mogao "bez da se potrudi" da iznedri™

 

nego, izgleda da je savremena politicka scena australije ustanovila novi cilj za dolzace* PM-ove: izgurati mandat:))

edit: dolazece.

Nemaju ozbljnih & pravih problema pa onda nemaju ni na cemu da demonstriraju™ tehniku... 

Link to comment

Ne znam. Ja sam se tamo™ i za Bidzom upoznao i sa Rakom i sta ti ja znam - za njega su i oni akademici. On je apsolutno jedan bezlican njanjav lik kakvog ni SK nije mogao "bez da se potrudi" da iznedri™

 

cek, ne razumem na koga mislis (boldovano)?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...