Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dragi forumski prijatelji,

 

Nisam se oglasio još od aprila i nastupa u emisiji "Kolo sreće", a u međuvremenu se mnogo toga izdešavalo, pa evo ukratko da prepričam.

 

Navikli ste da pobeđujem na raznim takmičenjima, a ova tradicija nije prekinuta jer sam na turnirima Enigmatskog saveza Srbije osvojio još dve titule prvaka Srbije, obe u sastavljanju anagrama. Međutim, doživeo sam i jedan vrlo neugodan poraz, u nečemu što sam bio veliki favorit i gde sam priželjkivao uspeh. O tome ću vam pisati kad dođe vreme za to.

 

Krajem septembra zadesio me je peh i slomio sam levu ruku, pa sad idem na rehabilitaciju, jer povreda je bila vrlo teška. Srećom, to nije uticalo na posao koji obavljam kao tehnički sekretar odborničke grupe "Dosta je bilo" u Skupštini Novog Sada.

 

Ono što je najnovije, završio sam moju sedmu knjigu, koja se zove "Sve je moglo biti drukčije". Promocija te knjige je danas u Beogradu, u maloj sali "Medija centra" (Terazije 3), sa početkom u 12 časova, a ja ću nešto da vam kažem o njoj u narednoj poruci.

Link to comment

Moja nova knjiga "Sve je moglo biti drukčije" interesantna je po tome što je reč o lipogramskom tekstu, koji ne sadrži nijedno slovo "A"! Ovako nešto nije zabeleženo u domaćoj književnosti i enigmatici.

 

Knjiga se sastoji iz dve celine - u prvom delu je autobiografska priča, dok sam u drugom delu dao stotinak efektnih enigmatskih radova, takođe bez najčešćeg slova iz naše azbuke. Trebalo je prilično truda i vremena da uz ovakav slovni hendikep uobličim misli u tečne rečenice i realizujem ovu neobičnu ideju. 

 

Stariji čitaoci ove rubrike setiće se da sam pre nekoliko godina na ovom mestu otvorio srce i dušu, ispričavši koliko volim jednu Senku. Takav otvoreni pristup imao sam i u ovoj knjizi, koja je posvećena upravo njoj. Neki ljudi verovatno će mi se podsmevati zbog toga, međutim to me ne zanima. Svoj uspeh u životu vrednujem jedino po tome koliko me ona voli, ceni i poštuje.

 

Ukoliko želite da imate primerak ove nesvakidašnje knjige, možete je dobiti po ceni od 400 dinara. Vaše narudžbine mi javite u inboks.

 

sve_je_moglo_biti_drukcije_korice.jpg

Edited by Quizmaster
Link to comment

 

 

Stariji čitaoci ove rubrike setiće se da sam pre nekoliko godina na ovom mestu otvorio srce i dušu, ispričavši koliko volim jednu Senku. Takav otvoreni pristup imao sam i u ovoj knjizi, koja je posvećena upravo njoj. Neki ljudi verovatno će mi se podsmevati zbog toga, međutim to me ne zanima. Svoj uspeh u životu vrednujem jedino po tome koliko me ona voli, ceni i poštuje.

 

 

 

 

 

Za tebe sam i tad iz sveg srca navijao. Nadam se da je bilo pomaka na tom polju :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...