Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

Jao, da , neka serija za koju sam čuo prvi put u životu, "Ono što nekad bejaše", a pitanje ko je radio muziku za špicu. Mislim, stvarno...
Svaka cast QM!Razocarao si me sto nisi znao odgovor na ovo pitanje. Jedan pravi sampion slagalice mora da gleda seriju "ono nase sto nekad bejase" :lol:
Link to comment
Svaka cast QM!Razocarao si me sto nisi znao odgovor na ovo pitanje. Jedan pravi sampion slagalice mora da gleda seriju "Ono nase sto nekad bejase" :lol:
U pravu si, to ozbiljan kviz igrač mora da drži u malom prstu ;) Stvarno ne znam kako mi je promakla ta serija. Pogledao sam bar epizodu-dve serija poput "Ponos Ratkajevih", "Ljubav i mržnja", "Stižu dolari", "Selo gori, a baba se češlja", otprilike znam o čemu se radi i ko su glavni glumci, ali za ovu seriju nikad nisam čuo, čak ni u najavi programa. Edited by Quizmaster
Link to comment
U pravu si, to ozbiljan kviz igrač mora da drži u malom prstu ;) Stvarno ne znam kako mi je promakla ta serija. Pogledao sam bar epizodu-dve serija poput "Ponos Ratkajevih", "Ljubav i mržnja", "Stižu dolari", "Selo gori, a baba se češlja", otprilike znam o čemu se radi i ko su glavni glumci, ali za ovu seriju nikad nisam čuo, čak ni u najavi programa.
Ma salim se, nemam pojma koja je to serija. Vidis da ih samo stancaju, a sve gluplja od gluplje.
Link to comment
Ma salim se, nemam pojma koja je to serija. Vidis da ih samo stancaju, a sve gluplja od gluplje.
Pa i ja se šalim, namigujem ti... ^_^ Eto, moj protivnik je znao odgovor na to pitanje k'o iz topa.
Link to comment

To sam i ja pomislio <_< Nema veze, QM je već jednom izjednačio s kompjuterom. 25 poena bonus + tačan broj hehehe :wicked:edit: JAO, NE!!! Manastiri...

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Podmentnuli mu manastire. Zlotvori! <_<gustoPa svetlo, svetli, to je to!!!QM pokraden!!! angry.gif

Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...