Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

bravo, qm!i sutra, kad opet pobediš, moraš nešto od stamčinog arsenala narodnih umotvorina da iskoristiš!

Edited by pacey defender
Link to comment

Vidi se, Quizmastere, da nisi narociti ljubitelj crkve. :lol: A i za zaliv si se obrukao. Ja i moja bolja polovina smo se drali na TV k'o nenormalni "zaliv, zaliv, govedo jedno forumasko". :lol:

Link to comment

I ja gled'o Quiz-a danas prvi put! Cestitam na danasnjoj, i svim dosadasnjim pobedama! :)BTW, kakva je uzivo ona voditeljka (ne ova sto je danas vodila, nego ona druga, isto plava)? :D

Link to comment
Vidi se, Quizmastere, da nisi narociti ljubitelj crkve. :lol: A i za zaliv si se obrukao. Ja i moja bolja polovina smo se drali na TV k'o nenormalni "zaliv, zaliv, govedo jedno forumasko". :lol:
:lol: U pravu si, ne poznajem baš crkvene običaje i terminologiju, što može predstavljati hendikep s obzirom da na domaćim kvizovima sve više puštaju "srpska" pitanja. Kod asocijacija mi smeta što nema svaki takmičar svoje vreme, nego te voditeljka stalno požuruje i dekoncentriše. Takođe, postoji mogućnost da takmičar koji vodi namerno odugovlači kako bi bilo otvoreno što manje polja.Ipak, i pored ovih propusta mislim da bi sa današnjom igrom pobedio 95% takmičara na Slagalici.Uostalom, prijavite se pa vidite kako je to biti na kvizu ;)
Link to comment

Čestitke Quizu i od mene! :) Voditeljka je danas delile lekcije na temu "običaji proslave Vaskrsa". Lepo, samo ima i onih koji ne slave verske praznike, onih koji su druge veroispovesti, kao i onih koji ne slave Uskrs po pravoslavnom kalendaru.To su oni koji se postave onako kako vetar duva a od njih dobijam ospice.

Link to comment
U pravu si, ne poznajem baš crkvene običaje i terminologiju, što može predstavljati hendikep s obzirom da na domaćim kvizovima sve više puštaju "srpska" pitanja.
Hajde to, nego sto ima sve vise i pitanja na koja su odgovori "Zeljko Joksimovic" i slicno. Crkveni obicaji bar spadaju u opstu kulturu, u sta li spada Lanemojeovihdana. :lol:
Link to comment
Čestitke Quizu i od mene! :) Voditeljka je danas delile lekcije na temu "običaji proslave Vaskrsa". Lepo, samo ima i onih koji ne slave verske praznike, onih koji su druge veroispovesti, kao i onih koji ne slave Uskrs po pravoslavnom kalendaru.To su oni koji se postave onako kako vetar duva a od njih dobijam ospice.
Aman, bre, covece, umes li ti da se opustis malo, makar na ovakvom topiku. :lol: Isuvise je krivih Drina za jednog melankolic-a. Strefice te, ne dao Bog i kardiovaskularni sistem, srcka u cetrdesetoj.
Link to comment
Hajde to, nego sto ima sve vise i pitanja na koja su odgovori "Zeljko Joksimovic" i slicno. Crkveni obicaji bar spadaju u opstu kulturu, u sta li spada Lanemojeovihdana. :lol:
nevezano za slagalicu... uvek me je fasciniralo da učesnici u Milioneru zovu pomoć publike kod nekih čisto naučnih i teorijskih pitanja. Publika je narod. Narod zna kada je koje crkveno slovo, koja narodna umotvorina paše u kojoj prilici, ko je glavna glumica Kasandre. Zamisli da recimo pozoveš publiku a zapalo ti je pitanje "koja je treća decimala broja pi". Suludo.
Link to comment
Aman, bre, covece, umes li ti da se opustis malo, makar na ovakvom topiku. :lol: Isuvise je krivih Drina za jednog melankolic-a. Strefice te, ne dao Bog i kardiovaskularni sistem, srcka u cetrdesetoj.
Gledao sam ovi nekoliko "Slagalica" samo zbog Quiza (ranije samo ako moram, u gostima kad svi sede pred tv- om), inače se ne drogiram RTS- om (pogledam prvih par minuta i predizbornu kampanju na "Dnevniku" da vidim šta elita smera, poneki film i to je to).Što se mog KVS tiče, niš' ne brini, upoznat sam sa sopstvenim zdravstvenim stanjem. Nije mi potrebna briga samozvanih dušebrižnika. Edited by melankolic
Link to comment
Hajde to, nego sto ima sve vise i pitanja na koja su odgovori "Zeljko Joksimovic" i slicno. Crkveni obicaji bar spadaju u opstu kulturu, u sta li spada Lanemojeovihdana. :lol:
Jao, da , neka serija za koju sam čuo prvi put u životu, "Ono što nekad bejaše", a pitanje ko je radio muziku za špicu. Mislim, stvarno...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...