Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Halperin takođe u Olimpiakosu. Oni opet prave tim, dok Pao samo krpi rupe. Al ove godine ih je fino zakrpio... mislim da Olimpiakos neće imati šanse ponovo, jedino ako se ovi zeleni baš žestoko smore...Ne sviđa mi se šta Cska radi, mislim da nije bilo potrebno da toliko tumbaju ekipu koja je jaka ali dobro...ko zna zašto...

Link to comment
Pietrus u pregovorima s Cibonom. Brat blizanac od onog, igrao u Estudiantesu...
nisu blizanci. (florent je '81, mickael '82) Edited by Teixeira
Link to comment

Prhvaćam amandman cool.gif PS. Jedan bivši igrač Partizana i ljubimac grobarije u pregovorima sa Zadrom, ali o tome detaljnije kad i ako bude nešto od toga.

Link to comment
PS. Jedan bivši igrač Partizana i ljubimac grobarije u pregovorima sa Zadrom, ali o tome detaljnije kad i ako bude nešto od toga.
Nije valjda House? :unsure:
Link to comment

Pola igracha!?Kakva neobjektivnost!!!!! Da je u SF filmu preshao u Partizan, prizivao bi se final 4 ili, u najmanju ruku top 8! :huh: U mnogim klubovima su ugovori otishli u nebo...najnoviji podatak Erazem lorbek u CSKA za 1.3 mil. po sezoni! Realno?

Link to comment
ovi u CSKA su definitivno prsli s mozgom...
tacno. zato i vladaju evropskom kosarkom poslednjih godina.inace, erazem je odlican igrac. Jedan od najboljih relativno mladih kosarkasa u evropi.
Link to comment

Zadar potpisao povratnika Tomislava Ružića i novo pojačanje na 5-ci Smiljana Pavića. U igri na visokim pozicijama je bio Noel Felix, ex-Maccabi, ex- Hapoel, ali pošto je došao Pavić ništa od ovoga. Znači da će se potpisati ameri na poziciji pleya i 2 šutera. Inače je službeni bbudget Zadra ove sezone za igračke ugovore 2 mil eura, ali neslubeni će biti malo i veći :lol: Cibona je blizu potpisa sa Pietrusom....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...