Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

David Andersen u Barsi, Morris u CSKA.Gasol dzunior popunjava prazninu nastalu odlaskom njegovog bate iz Memphisa. Sada cemo od Darka posle sezone kukanja kako mu nista ne ide od ruke, ponovo da imamo sezonu kukanja kako ne dobija dovoljno minuta...jos neke vesti: zizic pregovara sa Cibonom, Anthony Parker na korak od Olympiakosa.

Edited by Joe D
Link to comment

Olimpiakos pravi timčinu (mada i pored toga mislim da je PAO ispred, jer njima sa Pekom niko neće moći ništa :D)...jel im ostaje Macijauskas? Ove godine je Peka kočio Vraneša, baš kao što je prošle godine Kosta kočio Peku :) xexexeZa Barsu je više nego očigledno da bez Navara ne može da se sastavi, i logično je što su ponudili tolke pare za njega.Ovaj Andersen, kad ga gledam izgleda mi kao neki retard a čovek najkorisniji igrač CSKA bio...i to ubedljivo, kad god šutne pogodi, skokovi u napadu, malo faulova...veoma racionalan, kao 5-6 opcija u napadu on meč završava uvek među prvim strelcima. Odličan igrač. Uopšte mi nije jasno zašto je Mesina njega dao i doveo ovog Morisa, koji ima svojih prednosti, ali nisam siguran koliko je to pametan potez.Što se Partizana tiče... Vontigo Svršić je imao katastrofa sezonu u Makabiju, godinu dana je stariji, propaliji...ako ne nađe nikog Dule, nek dovede i njega, valjda će se lakše uklopiti u rad...Golubović mi nije jasan, ja sam ubeđen da je imao poziv iz partizana, on je grobar to je 100% ali otkud mu ono da ode da se sprema za draft, budalaština....Mada ja sam navikao da ne brinem, Dule je ostao trener tako da ono...svake godine nam odu krucijalni igrači, a mi sve jači. Nerealno ali istinito :)

Edited by Scouser
Link to comment

Parkeru je Olimpijakos ponudio 4 mil $ po sezoni :o Nije ni chudo shto je blizu potpisivanja ugovora.Macijauskas ostaje.Jasikevicius pregovara sa CSKA i Barselonom, iz PAO, pored Winstona, najverovatnije idu i Dikudis i Becirovic.Sasha Kon, ruski centar sa Kanzasa, potpisuje za CSKA

Link to comment

bice to previse za Olimpijakos... previse extra pojedinaca na 1 mjestu i malo je 1 lopta...Tu mora biti 1 extra trener/autoritet na klupi da obuzda sve te azdaje na 1 mjestu...Sta ce tu biti sa 1 Teodosicom i 1 Ercegom?

Link to comment
bice to previse za Olimpijakos... previse extra pojedinaca na 1 mjestu i malo je 1 lopta...Tu mora biti 1 extra trener/autoritet na klupi da obuzda sve te azdaje na 1 mjestu...Sta ce tu biti sa 1 Teodosicom i 1 Ercegom?
Teodosic ce biti verovatno rezervni plej, Erceg mozda bude i starter jer ovi nemaju klasicnu cetvorku koja je bolja od njega.Nije to sa Parkerom jos gotovo, izgleda da su u Pao-u shvatili da je vrag odneo salu pa su i oni zagrizli. Ne verujem da je problem sto su to zvezde jer su to pre svega kvalitetni timski igraci. problem je sto trose prevelike pare na tridesetogodisnjake.
Link to comment

ma nisu oni Partizan :P pa da ulazu u buducnost. A valjda kad lupaju tolike pare, imaju i neku procjenu licnosti...Elem, to sto su 30godisnjaci, mislim da nece oredstavljati problem, jer su tad igraci na vrhu karijere, sazreli su i lakse bi se trebali uklopiti. ako dobro odigraju, otplate oni njih kroz tu sezonu, a sledece jovo na novo...A sta je PAOom, koga dovode osim Pekovica? Jesu li rastjerali one tjupove tipa Zizica, Prkacina ... ?

Link to comment

Garbajosa u Malagi, potpisao i Archibald iz Azovmasha, MVP ukrajinskog prvenstva.Popovic i Kus verovatno idu, Cook dolazi ako ne ode u NBA.Sada iz Girone u Barseloni.Becirovic i Dikudis verovatno idu iz Pao-a. Slicna sudbine cheka Zizica i Prkacina, potencijalno pojachanje - Luis Scola!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...