Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Partizan pregovara sa Vranesom i Borovnjakom oko novih ugovora. :rolleyes:
to me raduje...njih dvojica su tokom cele sezone bili veliki borci iako nisu clanovi prve petorke...tako je isto nidza prosle sezone bio rezerva a ove je eksplodirao...on sad mora da ode da uzme neki novac pa ce se vratiti to je sigurno...to su isto cinili mica beric, scepanovic, drobnjak, duci kecman i mnogi drugi
Link to comment

Sa Vranesom nema sta da se pregovara, Partizan je vrh vrhova koji on moze da dosegne i prihvatice svaku ponudu.Borovnjak mi deluje neubedljivo ali posle fenomena Pekovic nishta me ne bi cudilo. :rolleyes: Cujem da i Kecman ode u PAO. :o

Link to comment
Cujem da i Kecman ode u PAO. :o
"Čuo sam da sam interesantan Panatinikosu, ali nismo imali nikakve kontakte. Ne treba da napominjem o kakvom se klubu radi. Posebno bi zadovoljstvo bilo što bi opet imao mogućnost da sarađujem sa najboljim centrom u Evropi Nikolom Pekovićem", rekao je Kecman grčkim medijima povodom spekulacija da bi karijeru mogao da nastavi u Atini.
Link to comment

igrao bi koliko i vitkovac u partizanu. jbg, jeste on dobar igrac, ali sumnjam da bi se naigrao. No, mozda bi ga i toliko igre zadovoljilo ako dobije dovoljno kinte.

Link to comment

Velimir Perasović novi trener Cibone. Potpisali Trohu kao back up šutera, u kuloarima se spominju Longin, Nicević i Prkačin. Imat će budget 6,7 mil E ako ne i više. Pola od grada a pola od sponzora. Isprsili su se ovu sezonu da ima Zadar ne uzme trogodišnji ugovor. Uglavnom, ide se u totalnu rekonstrukciju momčadi i pare se neće štediti.

Link to comment

Da prevedem Kecmanove reči na izvorni srpski:Ni čuo nisam za taj Panatinaikos. Čisto sumnjam da će da me zovu.Ali ako se otvore za 300 do 500 kila, eto mene trčeći u Atini.A i ovi u Partizanu ne misle da se otvore. Računaju da sa Vitkovcem, Miloševićem, eventualno Krstovićem koji je van ugovora, za male pare reše poziciju 3.

Link to comment
bas je duci za pao :rolleyes:
ne, nego je Tadija :rolleyes: shta je logika: stari humanitarac i grobar, Zelimir, chuo da ce da ga uzme ganci sadista, Trifa, i haba po 40 minuta, pa je posto-poto ubedio loodog predsednika PAOa da pljune minimum tri konja i uzme mesto u timu, samo da bi on prezervirao Duletovo tridesetogodisnje dupe na manjoj minutazi? strasno kako ste iskompleksirani...strasno!sjajan posao za Kecmana. produzio je ovim karijeru bar dve godine i konacno ce dobiti pare koje zasluzuje i biti u klubu koji ce ispostovati njegovo srce na terenu. Dule brate, hvala ti za sve i zelim ti dobro zdravlje!...Danilovicu, seljacino brdsko-planinska, stoko nasmrkana, jebo te zemljak Dodik u doope radikalsko i "stedljivo"! :fur:
Link to comment
Otkud sad Trifa (whotf is Trifa?) u Panioniosu, zar Litvanci nisu bili zadovoljni njegovim ucinkom u najseksi grupama Eurolige?
Panionios igra Evroligu ove sezone, a Ritas ne. Pretpostavljam da je to razlog.
Link to comment

S obzirom da Kenedi Winston verovatno prelazi u Pamesu - eto mesta za Kecmana u PAO. spominje se cifra od 400 K evra + bonusi. Lepa prilika za dotichnog.Omri Casspi je imao odlichnu sezonu u Evroligi - neshto oko 10 p. i 2.5 sk. po utakmici - chisto sumnjam da bi ga Maccabi pustio bilo gde za male pare.Navarro i definitivno u Barseloni - spekulishe se sa cifrom od 25 mil Evra za 5 godina!? :o

Link to comment
Omri Casspi je imao odlichnu sezonu u Evroligi - neshto oko 10 p. i 2.5 sk. po utakmici - chisto sumnjam da bi ga Maccabi pustio bilo gde za male pare.
oko 4,5 poena i 2 sk, za 10 i nesto min u igri.Njemu je navodno istekao ugovor.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...