Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

560 din za sat snukera je fina cifra.u ns nije sjajno po pitanju broja stolova.dzoker je renovirao gornji sprat i tamo je sve ganc novo, al je sat blizu 400 din.alternativa je odvesti se do karlovaca na 250din/sat uz neshto skromnije uslove.posle duzze vremena sam igrao snuker pre 3 nedelje i hajest brejk mi beshe 20.not too bad.loooooove snooker :wub: bedak mi je shto nosim naochare, a poshto nemam one denis tejlor style ne mogu mi obuhvatiti celo vidno polje tako da ih onda i ne nosim dok igram, shto mu dodje kao fin minus.

Link to comment
  • 1 month later...

gledao sam ronija prosle nedelje u jednom intervjuu na bbc-ju. bio je totalno happy, spreman za turnire, matori uskoro izlazi iz zatvora, sve po planu. sinoc je bio u top formi, i mislio sam da ce danas da obavi perryja, ali je gresao kao balavac.

Link to comment

Nisam znao da mu matori izlazi iz zatvora uskoro. Mada, ko zna kako će se to odraziti na njega i njegovu bolest. Može da skine veliki teret s njega, a može i da odustane skroz i da provodi vreme s njim.edit: evo sad bio i kratak intervju na BBC, izgledao je skroz lucidan, izgleda da kada je predao frejm ipak nije bio onakav trenutak da mu se svet srušio na glavu, nego jednostavno žuta minuta. Priča kako je Perry bolje igrao i kako je ceo dan imao osećaj da danas neće pobediti.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
  • 4 weeks later...

Počeo je i Masters turnir.Roni se jedva izvukao sinoć, Perry je vodio protiv njega 5-4, i promašio pink posle koje mu je trebalo još samo još jedna crvena i jedna boja. Izjednačio na 5-5, a u poslednjem frejmu je posle podužeg taktičkog natezanja pobedio. Izgledao je u dosta dobroj formi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...