Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Da, 17:6 sa Hendrijem... što bi rekli nadrealisti, ebačinaje...Komentator ga nahvalio kako je napredovao u safety igri i da je sad u tom domenu bio briljantan. Kako kažnjava greške protivnika, to je brutalno.šta drugo reći sem :pera:

Link to comment

Apsolutno zasluzeno. Na ovom sampionatu niko nije mogao da mu parira. Ubedljive pobede i prepoznatljiv stil igre. Voleo bih da odbrani titulu sledece godine.Bila bi velika steta da napravi pauzu kako je najavio.

Link to comment
  • 5 months later...

Počela je nova sezona, a :Hail: je i dalje tu. Prvi turnir, Masters u šangaju, osvojio je Ricky Walden koji je iz kvalifikacija došao do finala i pobedio Ronija 10:8.U toku je drugo kolo Gran Prija u Glazgovu. Roni jako od samog početka, danas dobio Fua koji je branio titulu. žreb se vrši po nasumičnom principu za svako sledeće kolo. Prenosi na ES. Round TwoJohn Higgins MBE (6) 5-2 Stephen Hendry MBE (7) Ding Junhui (12) 5-2 Michael Holt Adrian Gunnell 4-5 Steve Davis OBE Judd Trump 5-2 Joe Perry (13)Marco Fu (1) 1-5 Ronnie O'Sullivan (2) Jamie Cope v Peter Ebdon (10) Mark Selby (5) v Ryan Day (9) John Parrott MBE v Allister Carter (8)

Link to comment

Trenutno na ES Roni protiv mladog Trampa. Trenutno 2:1 vodi Tramp.Quarter FinalsFriday, 17 October - 13:30Judd Trump - Ronnie O'Sullivan (2) Steve Davis OBE - Allister Carter (8) Friday, 17 October - 19:00Ding Junhui (12) - John Higgins MBE (6) Ryan Day (8) - Jamie CopeČetvrti frejm trajao više od 40 minuta, Roni izjednačio na 2:2 i imao je jedan genijalan sejfti o 4 martinele (while being snookered). Tramp igra dobro i dosta rizikuje, tako da se Roni dosta muči. Inače, lik drži rekord kao najmlađi igrač koji je napravio 147, što je bilo pre 5 godina kada je imao 14.Tramp dobio Ronija 5:4, dosta interesantan meč za gledanje. Momak igra lep snuker, nimalo ziheraški, sa nekoliko fantastično hrabrih pokušaja za pot. Dosta je dobro ubacivao u početku, dok su obojica kako je meč odmicao bili sve nervozniji, naročito u odlučujućem frejmu, pa je bilo i dosta grešaka. Roniju je danas procenat ubačenih bio nešto lošiji, i taman kad bi ušao u seriju, promašivao je ono što se čini lakom pozicijom.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Odgledah i ja danas malo snooker. Mec je bio interesantan, ali ne tako kavalitetan. Ovo se pogotovo odnosi na Ronija koji je imao nekoliko poteza koji nisu ni blizu njegovih standarda. Onaj genijalni safety shot je na kraju bio od 5 martinela, ali su njegova predhodna dva udarca sa istog mjesta bila prilicno smijesna, nevjerovatno lose izvedeni. Sve u svemu, ono nije bio pravi Roni angry.gif

Link to comment

Higins dobio Trampa u polufinalu a zatim i osvojio Gran pri u Glazgovu, dobio Rajana Deja rezultatom 9:7. Deju je ovo treće finale na zvaničnim turnirima koje gubi, još uvek nije osvojio titulu.

Link to comment
Bilo je vec price o njoj, velika je zvezda.
Ja nikad čuo za nju, a sve sam turnire pratio ove godine. Znao sam samo za Mihaelu Tab wj86fb.jpg:frrr:
Igrao sam snuker pre neki dan u klubu kod Takvuda - 560 din je sat. Fenomenalno iskustvo, mnogo je zanimljivije nego igranje bilijara.
Uh, kakvi su im štapovi? U Domu Omladine je super sto, ali su im štapovi živi užas, daju ti obične štapove za bilijar. Moramo da odigramo nekoliko frejmova kada sam sledeći put u gradu!
Link to comment
Bilo je vec price o njoj, velika je zvezda. Igrao sam snuker pre neki dan u klubu kod Takvuda - 560 din je sat. Fenomenalno iskustvo, mnogo je zanimljivije nego igranje bilijara.
aj se izorganiziramo za neki ppp snooker tourney ... igramo sam vise puta, ne moze se porediti sa biljurom
Link to comment

Realno, u snukeru smo svi apsolutni početnici, tek neki prvi nivo iznad početničkog je ako se redovno (5 od 10 puta na stolu) ređaju brejkovi od bar 4 kugle u nizu. A ja sam redovno išao u snuker klub bar jednom nedeljno nekoliko meseci, i opet nisam bio ni blizu toga. Najvažnije je izbaciti onaj prvi put iz glave, jer koliko god bili pripremljeni za sve, sama čudovišna veličina stola uvek izbaci iz koloseka. Super ako imaju prave štapove (tanke), to je sve što je nedostajalo u DO, onaj sto im je bio sasvim solidan. Ih, kako mi se sad igra, makar samo poređao sve crvene u liniju i vežbao.

Link to comment
Realno, u snukeru smo svi apsolutni početnici, tek neki prvi nivo iznad početničkog je ako se redovno (5 od 10 puta na stolu) ređaju brejkovi od bar 4 kugle u nizu. A ja sam redovno išao u snuker klub bar jednom nedeljno nekoliko meseci, i opet nisam bio ni blizu toga. Najvažnije je izbaciti onaj prvi put iz glave, jer koliko god bili pripremljeni za sve, sama čudovišna veličina stola uvek izbaci iz koloseka. Super ako imaju prave štapove (tanke), to je sve što je nedostajalo u DO, onaj sto im je bio sasvim solidan. Ih, kako mi se sad igra, makar samo poređao sve crvene u liniju i vežbao.
to smeta vama sa kratkim rukama cool.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...