Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Znači, dete nije planirano cool.gif Higins odlično igra na WSC, šteta bi bila da propusti priliku zbog jednog tako minornog događaja...
Mislim stvarno, kakva je to Snooker Association kad nisu mogli da obezbede da se sve to obavi na licu mesta u mid session intervalu. Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Onaj mali iz Severne Irske, Mark Allen, izgleda kvalitet. Jes da ima blesav friz i crvenu štraftu preko šiški, ali je sjajno startovao protiv Hendrija. Vrlo brza igra, odlučna, sa nekoliko udaraca za koje je malo nazvati ih "hrabrim". Nadam se da će ga proći.edit: Swail upravo izbacio Lee-ja. Lee nikad veći, od prošle godine mu se obim gotovo udvostručio, a i ranije je bio zavidan. Iako mi je baš antipatičan, bilo mi ga žao kada je promašio poslednju crvenu kada je znao da je sve gotovo, seo u fotelju, i gotovo zaplakao.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Jos sam pod utiskom 17-og frejma Davis - Bingham. Svaka cast obojici kako su odigrali sa poslednje dve kugle - hrabrost, znanje, pribranost, malo srece... Sve u svemu odlican frejm i mec uopste. Vec u poslednjem frejmu mislim da su odlucili zivci i znacajan pad koncentracije kod Dejvisa. Taman kada se vratio u mec propustio je priliku da preokrene rezultat u svoju korist i to je bilo to. Nadam se da ce Bingham da pruzi dobre partije u nastavku.

Link to comment

Počeo je meč drugog kola između bivših dvostrukih svetskih šampiona Ronija i Marka Vilijamsa, trenutno ide prenos na ES. 1:1 posle prva dva frejma. U prvom je Vilijams promašio crnu za pobedu i namestio je Roniju za lagani pot.U četvrtfinalu su već Rajan Dej koji je dobio branioca titule Džona Higinsa i Ali Karter koji je ponizio šona Marfija, što su i dva najveća iznenađenja za sada. Prošli su dalje još i Piter Ebdon i Stiven Hendri.Stiven Megvajer je u prvom delu meča rasturio Nila Robertsona 8:0, i veliki je favorit koga god da dobije u četvrtfinalu (pobednik meča Bingam-Peri). Trenutno je i u najboljoj formi, mada još uvek nije imao jačeg protivnika. Videćemo u polufinalu ako naleti na Ebdona kako će to izgledati.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Mladi Kinez Liang Venbo (u prvom kolu izbacio Dohertija, što je pored ispadanja Selbija bilo najveće iznenađenje u prvom kolu) vodi protiv Svejla 9:7 posle drugog dela meča. 13. frejm pri rezultatu 7:5 mu je Svejl bukvalno poklonio jer je imao laganu crnu za pobedu koju je katastrofalno odigrao i ostavio je na ivici za Lianga. Inače, veoma zanimljiv meč za gledanje, Kinez napada i najmanju priliku za pot, a Svejl nije potonuo posle tog promašaja već igra dosta dobro. Peri - Bingam takođe 9:7 posle prva dva dela.Megvajer se posle 8:0 malo opustio i sada je 11:5, a Roni vodi protiv Marka Vilijamsa 9:7. Treći deo u 15:30 na ES.Večeras će se znati svi četvrtfinalisti.

Link to comment

Sad sam odgledao 4 popodnevna (i poslednja za Williamsa) frejma. Roni je svemoćan, počistio je ovog nesretnika, tako da je Williams više sedeo nego udarao po kuglama. šta reći za maximum? Bolest...

Link to comment

Već je na mreži.8 minuta 47 sekundi. Sporo Roni, sporo :D Sve vreme sam mislio da li je ovo bolje izgrađen brejk od onoga u 5 minuta 25 sekundi 1997-dme. Ne mogu da kažem da jeste, ono je bilo savršenstvo, poezija u pokretu, ajd što je bio 5 i po minuta, nego mislim da Roni nije otišao na gornju polovinu stola, nego se samo vrteo levo-desno. Dok je ovde dva puta zastao na jedno pola minuta, i još se vrzmao oko stola par puta kada je gledao šta dalje, inače ga je komotno mogao sastaviti u 6 i po, 7 minuta. Ali udarac na 7 minuta 20 sekundi klipa je pod tim pritiskom nešto neverovatno, da sa tako relativno pravim uglom može toliko da odbije belu od donje martinele i savršeno odvoji crvenu od roze kugle.I opet, ne verujem da će osvojiti šampionat. Ovo danas je bio praznik za oči, ali i juče, a i u prvom kolu Roni je delovao vrlo odsutno. Pravi neshvatljive greške, i prilično često. Sem ako ga ovo danas baš ne prodrma, na samom kraju se videlo koliko mu je značilo, valjda će mu u narednim fazama takmičenja doći iz dupeta u glavu koliko je blizu treće titule.Inače, tipujem na Maguajera.

Link to comment

Kakva steta. Mislim da je Roni mogao mnogo bolje od ovoga i da je rezultat odlucila crvena u 6. frejmu. Posle onog promasaja se toliko sjebao da nije bilo sanse da se vrati u mec, mada je i Liang ubacivao sve i svasta. Da je Roni uspeo da izgura bar 100 u tom frejmu, ne verujem da bi Liang osvojio jos koji do kraja.Kao sto Marvin rece, nadam se da ce mu doci iz dupeta u glavu i ipak ocekujem da ce da osvoji titulu i da ce sutra, a i narednih dana, da odigra mnogo bolje nego danas.

Link to comment

Znači dečko je on fire. Mada mi je uvek delovao kao neki večiti četvrtfinalista. Lično bih više voleo da Ebdon prođe dalje, ali ovaj izgleda u opasnoj formi.Valjda će Roni da prebaci u viši stepen, šteta bi bilo da ne bude polufinale O'Sullivan-Hendry.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...