Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

selbi ce verovatno pokazati josh shtoshta
Izgleda da je tako pošto je posle prošlogodišnjeg finala Svetskog prvenstva gde je dospeo kao kvalifikant sada uspeo da postane jedan od petorice igrača koji su osvojili Masters u svom debitantskom nastupu na tom turniru. Pobedio je Hendrija, Megvajera i Dohertija sa po 6:5 a u finalu Stivena Lija ubedljivo 10:3.Odgledao sam nekoliko mečeva na turniru od kojih najbolji između Selbija i Dohertija.Roni je u prvom kolu izgubio tako što su mu u poslednjem frejmu protiv Megvajera pri tesnom rezultatu ostale 3 kugle na stolu i iz lake pozicije je promašio plavu za pobedu u tom meču.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Vec sam video da ce Ronnie da napravi 147 protiv Trumpa, ali onakav promasaj na crvenoj... Mislim da ga je to dodatno iznerviralo posle onog drugog frejma i nadmudrivanja. Ocekivao sam ubedljiviju pobedu ali ni Trump nije los, samo je bio pod velikim pritiskom. Mislim da mu se smesi lepa buducnost u snookeru.

Link to comment

Dugo sam prizeljkivao ovakvo finale. Krivo mi je sto je Ronnie izgubio i iznenadio sam kada je Selby vezao 4 frejma dok je O'Sullivanu falio samo jedan za pobedu, ali bez obzira na to mec je bio sjajan.

Link to comment

Sjajno finale i uopšte odličan snuker na onim mečevima koje sam stigao da odgledam. Veoma interesantan frejm u polufinalu O'Saliven-Marfi, čini mi se pretposlednji, kada su obojica igrali sejftije sve dok skoro svaka crvena nije završila na suprotnom delu stola. Prvi je kiksnuo Marfi i Roni je uzeo frejm. Međutim, juče ga je izdalo strpljenje na kraju iako je vodio 8:5 i imao nekoliko prilika da završi. Selbi sa druge strane je odigrao odlično i pokazao da je postao vrhunski igrač. 16. frejm je odigrao fantastično, taktički i strpljivo, imao je i sreće prlikom jednog promašaja koji je na kraju ispao odličan sejfti, ali je odigrao nekoliko fantastičnih za koje Roni nije imao rešenja.Uopšte na celom turniru je više bilo taktičke nego napadačke igre (što bi rekao Roni), a mislim da na turniru nije bilo ni jednom 147, što govori u prilog tome. Još jedna zanimljivost je da je Stiven Hendri posle dužeg vremena uspeo da se plasira u polufinale jednog ranking turnira.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Najveci brejk je bio 143 koji je napravio Roni protiv Marfija. Slazem se, frejm koji si pomenuo u mecu Roni vs Marfi bio je jedan od najboljih na turniru. Svaka cast Selbiju kako je odigrao, pogotovo kada se uzme u obzir da je zadnjih par frejmova bio vidno pod pritiskom.

Link to comment
selbi ce verovatno pokazati josh shtoshta
:Hail: :Pne toliko davno u prvim kolima turnira koji je kasnije ili osvojio ili izgubio finale, komentatori su ga toliko diskreditovali zbog specifichnosti kjuing ekshna, da je neko ko prvi put gleda snuker verovatno pomislio da je momak zonska liga.demantuje ih u kontinuitetu.
Link to comment

ronnie je sinoc dva puta u poslednjem frejmu debele zasr'o.prvo je na 24:0 uspeo da ne razbije gomilu crvenih kugli u situaciji koja nije bile preteska, i onda je kasnije ponovo dobio sansu da se popravi, ali nije dobro ostavio belu pa mu je ostalo da proba da ubaci crvenu od mantinele, ali ne da nije uspeo vec je i belu ubacio. steta, ali dobro... ne moze se uvek pobediti. :)

Link to comment
ronnie je sinoc dva puta u poslednjem frejmu debele zasr'o.
Baš to, a što je najgore, isto, baš isto je uradio i na 8-5, kada je imao perfektnu poziciju. U stvari, 4 puta je imao šansu da završi i nijednom nije uspeo, uvek je pao na 20, ili na 50 poena. Baš mi je bilo žao, ali neki udarci koje je Selby izvlačio, i to na ivici poraza su za svaki respekt...
Link to comment
ronnie je sinoc dva puta u poslednjem frejmu debele zasr'o.prvo je na 24:0 uspeo da ne razbije gomilu crvenih kugli u situaciji koja nije bile preteska, i onda je kasnije ponovo dobio sansu da se popravi, ali nije dobro ostavio belu pa mu je ostalo da proba da ubaci crvenu od mantinele, ali ne da nije uspeo vec je i belu ubacio. steta, ali dobro... ne moze se uvek pobediti. :)
Kiksnuo je Roni nekoliko puta, ali mi nije jasno kako je gomilu crvenih uspeo da promaši. Ono na kraju od martinelu je već bio ispizdeo, nije sačekao ni sekund, a malo je falilo da upadne. Valjda će biti pravi u šefildu.
Link to comment
  • 1 month later...

Od celog Čajna Oupena odgledao sam samo odlučujući 19. frejm finala između Megvajera i Marfija koji je bio odličan. Obojica su imali po jedan dobar brejk, da bi potom prešli na razmenu sejftija gde je Marfi prvi pogrešio, a Megvajer odlično odradio ne baš lak posao do kraja. Genijalan je bio potez prilikom ubacivanja žute na kraju. Repriza danas u 15:10 (CET) na ES1.Roni je posle ispadanja u prvom kolu od Fua, na žalost, uspeo da napravi i novo sranje. Na konferenciji za štampu posle meča se blago rečeno kretenski ponašao, zbog čega ga verovatno čeka kazna. Više bi mu se isplatilo, ako ga to već toliko smara, da se jednostavno na istoj ne pojavi i plati određenu cifru zbog toga.World Snooker Championship počinje 19. aprila (Drawsheet)

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment
  • 3 weeks later...

Počeo WSC. Prvi meč u prenosu na ES Higins - Stivens, po imenima verovatno najkvalitetniji u prvom kolu. Obojica su krenuli jako od samog starta. 2:2 trenutno, po jedan century svaki. U 3. Stivens imao priliku za 147, ubacio 14 crvenih i 14 crnih, s tim da je poslednja crna bila fluke i posle toga nije imao poziciju pa je ostao na 112.Na drugom stolu Nil Robertson za sada rutinskih 3:0 protiv Najdžela Bonda.Higinsovoj ženi je inače due date za porođaj negde u toku turnira, tako da će Higins, ukoliko se to desi u trenutku kada bude trebalo da igra, sigurno predati meč.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment
Počeo WSC. Prvi meč u prenosu na ES Higins - Stivens, po imenima verovatno najkvalitetniji u prvom kolu. Obojica su krenuli jako™ od samog starta. 2:2 trenutno, po jedan century svaki. U 3. Stivens imao priliku za 147, ubacio 14 crvenih i 14 crnih, s tim da je poslednja crna bila fluke i posle toga nije imao poziciju pa je ostao na 112.Na drugom stolu Nil Robertson za sada rutinskih 3:0 protiv Najdžela Bonda.Higinsovoj ženi je inače due date za porođaj negde u toku turnira, tako da će Higins, ukoliko se to desi u trenutku kada bude trebalo da igra, sigurno predati meč.
Znači, dete nije planirano cool.gif Higins odlično igra na WSC, šteta bi bila da propusti priliku zbog jednog tako minornog događaja...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...