Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

al su ostarili Higins i Wiliams tokom pauze, kao da je prošlo 10 god od prošle sezone. još Wiliams nosi neku patofnu na jednoj nozi valjda zbog neke povrede, kao partija u domu penzionera

Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Koliko je zajeban igrač Mark Wiliams kad  hoće
 
Higins odigra skoro savršeno razbijanje, jedino nije sakrio belu iza obojenih, ali vratio je skroz do kraja, zalepio je, publika aplaudira.. samo je ostavio otvoren pogled za jednu crvenu preko celog stola, i to mu je bio jedini udarac u frejmu

Link to comment
  • 3 months later...

Bingtao lepo cepnuo Selbija pa mi i zao Selbija malo, Roni protiv Megvajera mora da dobije, Higins rutinski protiv Senkama opasan je za sad, Lisowski dobija Robertsona kako je krenulo ide na sve ili ništa nešto slično Roniju što mi se sviđa.

Bingam vs Vilson dobar meč isto ali Bingman ce dobiti i ide na Trampa i tu ce biti dobro baš.

Čekam baš Bingtao Vilijams zanimljiv će biti duel baš

Link to comment

Odličan snuker velike trojke. U polufinalu ista trojka kao pre 24 godine. Samo je Tramp mlađi. Četiri svetska prvaka odlučuju ko je novi prvak. Ovo ne treba propustiti

Link to comment

Dve razlicite velicine Higgins i Djokovic skroz, ali bice tesko Roniju protiv Higinsa ali Roni ce sad da ubaci u 10tu brzinu, ovaj ce pokusavati da ga izludi malo ali bezuspesno, ovamo zao mi je sto Bingam popustio u zadnjoj sesiji bolje je igrao i Bingtao nije imao srece sa belom nikako

Link to comment

Iznenađuje me da Roni vodi protiv Higinsa, nisam stigao da gledam, ali Higins ga djelja posljednjih godina, mislim da niko ne nervira Ronija kao Higins, baš mu ide na živce. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...