Jump to content

SNOOKER

Zizou

Recommended Posts

Marvin (Paranoid Android)
Just now, renne said:

Glede divlje igre

Pešikan je baš pokazao da je velika neznalica sporta i snukera, piso sam to u toku meča još. Ljigavac je stalno napadao Ronija kako igra divlje, udara nasilnički, ne poštuje protivnika, kako to nije u duhu sporta, bla bla bla

Glupi mamlaz

Jel to naš ES komentator?

• Replies 1,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Nesh

191

• rođeni

126

• James Marshall

123

• Marvin (Paranoid Android)

109

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ponovo i ponovo gledam ovo ispod, lepota kao takva.    

Meni je ovo     

Jbt ja sam ovo video uživo. Sećam se da sam štrebao za neki ispit, u pozadini išao naravno TV i i gra Roni (pogađate koliko sam uspeo da naučim).   Greota mi reći da do nekog 50-tog 60-tog p

Posted Images

Marvin (Paranoid Android)

Samo par puta sam slušao našeg, inače gledam BBC strimove jer imaju najbolje komentatore, huh, zapravo jedan naš se meni činio sasvim okej, ali nisam siguran da je to bio Pešikan. Taj što je komentarisao Selbi meč, pa dobro, i ja sam mislio da je Roni jednostavno popizdeo i da hoće da ide kući, ali to "nepoštovanje protivnika", ma daj.

• 3 weeks later...

Nikad mi neće dosaditi ovi maksimumi, i kakvo razbijanje klastera na 7.20... :hail: I reakcija publike tad i na kraju... :heart:

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Hvala 1
  • 2 months later...
panta rhei

kako ja obozavam da gledam dinga kad mu ide. kao ples na stolu. ovo postavljanje bele na 20, 30 cm, genijalno. nekako estetski lepo, meni prava umetnost.