Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

4 hours ago, James Marshall said:

Ma kad je Selbiju utekao s lopate znalo se da će protiv ovog biti rutina. Pogotovo što je došao očigledno stabilan. Ipak, Ding, Vilijams, Selbi, na kraju ovo, kapa dole.


Došao je stabilan jer je rekao u post game interview da je konačno vežbao na "dobrim" stolovima. Wilson je očigledno izgoreo u polufinalu (kako ga kriviti).

A Ronnie je jedan od najjačih likova ikada u svetu sporta. Malo koga sam ikada gotivio kao njega nevezano za sport. Kada sam počeo da ga pratim, pogledao sam par dokumentaraca, cela životna priča i sve što mu se izdešavalo u životu, nekako ga dodatno vezuje za fanove. Šta reći, bog otac, majstor, virtuoz.

Link to comment
Just now, Mil@n said:


Došao je stabilan jer je rekao u post game interview da je konačno vežbao na "dobrim" stolovima. Wilson je očigledno izgoreo u polufinalu (kako ga kriviti).

A Ronnie je jedan od najjačih likova ikada u svetu sporta. Malo koga sam ikada gotivio kao njega nevezano za sport. Kada sam počeo da ga pratim, pogledao sam par dokumentaraca, cela životna priča i sve što mu se izdešavalo u životu, nekako ga dodatno vezuje za fanove. Šta reći, bog otac, majstor, virtuoz.

 

Mislio sam na cijeli turnir, prije je znao da upadne u depru po par dana pa potone, ovdje i kad ga ne bi išlo, malo bi kupio po stolu, nervirao se, krljao kugle ali bi se vratio u sledeću sesiju frišak. Opet, u poslednjoj sesiji protiv Selbija ga je malo i sralo. Ali, kao što rekoh, težak žrijeb, on na nivou. Zasluženo.

Link to comment

Lomila ga je ta depra vs Selbi, odgledao sam većinu meča. 

Al meni je dobiti Selbija kao npr Federera u tenisu, mnogo je zajeban, bio sam srećniji juče nego danas, valjda jer sam se juče oprostio da je pukao, a danas očekivao pobedu.

Link to comment
8 hours ago, Indy said:

:thumbsup:

 

Ponovo i ponovo gledam ovo ispod, lepota kao takva.

 

 

 

Jbt ja sam ovo video uživo. Sećam se da sam štrebao za neki ispit, u pozadini išao naravno TV i i gra Roni (pogađate koliko sam uspeo da naučim).

 

Greota mi reći da do nekog 50-tog 60-tog poena nisam ni obraćao pažnju, mislim ono, Roni je na stolu, sastavlja brejk, ništa novo, tek kad su komentatori krenuli da pričaju da je ubacio sve crne sa 6-7 crvenih polako sam digao oko ka televizoru, jebo te kako sam drhtao kad sam shvatao koliko je vreme brejka, i kad su mu ostale samo boje. Sve sam strahovao da se ne zajebe na žutu ili zelenu.

 

 

A za sinoć - odradi ga majstor, alal mu vera. Gledajući ga devedesetih, koliko sam navijao za njega, tada sam mislio da nikad neće uzeti svetsko (Hendri tada kidao, mrzeo sam ga zbog toga), a sad šest komada jebo te. Ne mora ni da uzima sedmo valah - on je već GOAT.

  • +1 2
Link to comment
On 15.8.2020. at 1:13, Mil@n said:

Selbi malo popizdeo :heart:

 

 

 

E da, na konto ovog Selbijevog "buu huuu Roni me je disovao jer je igrao agresivno kad god ga uvalim u snuker", prenosim vam jedan ekstremno interesantan detalj, za koji moram da kreditujem @Host-a, kako je iskopao ovo to samo on zna, ali poslao mi juče:

 

Još u maju u doba karantina, Hendri je napravio intervju sa Ronijem. Nisam preslušao sve, ali ako zumirate na 27:55, Hendri počinje sa pitanjem "Ako bi mogao ponovo da odigraš neki meč, bilo koji meč, da si pobedio ili izgubio, šta bi drugačije uradio?"

 

I neverovatno šta Roni govori, pogotovo u svetlu onog kratkog intervjua od pre par dana nakon Selbi meča kada je 19 puta pomenuo "cue action cue action cue action" u nekih 2 minuta razgovora, Roni je odabrao da priča o finalu 2014. sa Selbijem koje je izgubio, i šta veli - kaže, pogrešio je jer je dozvolio Selbiju da ga Selbi uvuče u njegovu igru, umesto da Roni igra svoju. Da danas može da odigra ponovo, kaže, iz tih taktičkih rupa u koje ga je Selbi uvlačio ne bi li ga usporio, kaže da bi namerno igrao mogo agresivnije, pa i mnogo više riskantno, pa ako izgubi zbog divljih udaraca pri snukerima, nek izgubi - barem bi izgubio igrajući svoju igru, a ne Selbijevu. Meni je ovo više nego fascinantno - znamo od devedesetih da će Roni ponekad da popizdi kad mu dosadi, ili kad izgubi strpljenje i krenuti da šamara. Dakle ono u poslednjoj sesiji sa Selbijem uopšte nije bilo to u pitanju, to je bila potpuno precizna taktika da Roni ne zapadne u Selbijevo (namerno) kilavljenje, već da rizikuje više ali makar da ne usporava igru da ne bi izgubio svoj ritam, tj cue action. Što verovatno objašnjava i zašto je onoliko gnjavio sa cueaction curaction cueaction u intervjuu nakon meča, sigurno je bio baš srećan da je upravo to urodilo plodom.

 

 

Inače, Selbi je baš ispao njanjavac što se žalio na to. Jebo te, on je nekoliko puta vrlo otvoreno rekao da Ronija morate da usporite da bi imali ikakvu šansu, u protivnom ako mu pustite da igra svojim ritmom, može da vas pregazi za pola sata, a sad se buni.

 

 

 

Link to comment

Od kada je indy okačio klip, odgledao sam ga još 3 puta, kad god uđem na topik :D

 

:hail: za hosta. 

To finale mi je iskreno jedan od najtežih sportskih poraza nevezano za sport i došao je baš negde u periodu kada sam detaljnije počeo da pratim iskreno manje Snuker Više Ronija (naravno, i snuker pored njega). Ronnie je vodio valjda 10-5, tako nešto, a onda ovaj ludak počeo da igra kao mašina i gotovo. Od tada imam fobiju od Selbija (bukvalo) i kada njega dobije, malo šta može da stvori takvu sportsu satisfakciju, zato mi je polufinale od subote mnooooogo drag momenat i jedna od slađih stvari u ovoj usranoj godini. :)

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

I neverovatno šta Roni govori, pogotovo u svetlu onog kratkog intervjua od pre par dana nakon Selbi meča kada je 19 puta pomenuo "cue action cue action cue action" u nekih 2 minuta razgovora, Roni je odabrao da priča o finalu 2014. sa Selbijem koje je izgubio, i šta veli - kaže, pogrešio je jer je dozvolio Selbiju da ga Selbi uvuče u njegovu igru, umesto da Roni igra svoju. Da danas može da odigra ponovo, kaže, iz tih taktičkih rupa u koje ga je Selbi uvlačio ne bi li ga usporio, kaže da bi namerno igrao mogo agresivnije, pa i mnogo više riskantno, pa ako izgubi zbog divljih udaraca pri snukerima, nek izgubi - barem bi izgubio igrajući svoju igru, a ne Selbijevu. Meni je ovo više nego fascinantno - znamo od devedesetih da će Roni ponekad da popizdi kad mu dosadi, ili kad izgubi strpljenje i krenuti da šamara. Dakle ono u poslednjoj sesiji sa Selbijem uopšte nije bilo to u pitanju, to je bila potpuno precizna taktika da Roni ne zapadne u Selbijevo (namerno) kilavljenje, već da rizikuje više ali makar da ne usporava igru da ne bi izgubio svoj ritam, tj cue action. Što verovatno objašnjava i zašto je onoliko gnjavio sa cueaction curaction cueaction u intervjuu nakon meča, sigurno je bio baš srećan da je upravo to urodilo plodom.

 

 

Glede divlje igre

Pešikan je baš pokazao da je velika neznalica sporta i snukera, piso sam to u toku meča još. Ljigavac je stalno napadao Ronija kako igra divlje, udara nasilnički, ne poštuje protivnika, kako to nije u duhu sporta, bla bla bla

Glupi mamlaz

Link to comment
Just now, renne said:

Glede divlje igre

Pešikan je baš pokazao da je velika neznalica sporta i snukera, piso sam to u toku meča još. Ljigavac je stalno napadao Ronija kako igra divlje, udara nasilnički, ne poštuje protivnika, kako to nije u duhu sporta, bla bla bla

Glupi mamlaz

 

Jel to naš ES komentator?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...