Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Ide upravo Shanghai masters drugo polufinale, dobar mec u najavi Ronnie - Robertson, juce Ronnie okrenuo sa 1-5 na 6-5 protiv Wilsona, evo sad perfektno krade i prvi frame.

 

Bilo dobrih meceva u ranijoj fazi, Higgins - Hawkins, Murphy - Williams, i iz svega toga isplivao Murphy kao finalista...

Link to comment

kao da se malo skidaju gaće pred Ronijem, nije baš kao pred Federerom,. ali ovaj Murphy odigra nekoliko frejmova savršeno i kad treba da se odlepi i da prelomi, počne da greši kao amater, promašuje za po pola rupe, sejftije odigrava kao u kafani, kao prelazi u defanzivu i ostavi iz čistog mira crvenu na rupi  itd  :dry:

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Vratio se Robertson. :)

Na kraju 10:9 protiv Trumpa u finalu. Na 8:8 Trumpu treba snooker, uspeva i dobija frejm. Na 9:8 za Trumpa, Robertsonu treba snooker da izjednaci na 69:69, uspeva, vraca se crna kugla, dobija frejm i na kraju dobija i poslednji frejm. Odlican mec, a ja sam hteo istovremeno da gledam NFL, snooker i malcice bacam pogled na tenis. Na kraju sam uspeo. :D

Link to comment

nije loš ovaj mali Kinez što igra protiv Ronija. mada i onaj sinoć je bio dobar protiv Ronija dok nije poveo, a onda iz čistog mira pokušao neki egzibicioni kafanski potez, i više se praktično nije vraćao za sto  :isuse:

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sta uradi Roni sa crnom kuglom za frejm. Bila je na rupi, poslednja kugla na stolu, on opali bombu, izlete bela van stola...:huh:

Ne znam sta bi moglo drugo da bude, osim da je to namerno uradio...

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...