Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

8 hours ago, Nesh said:

5:5. Igra se polsednji, odlucujuci frejm. Allen u bejku, privodi kraju...

i onda odes na spavanje, a mi dokoni da cunjamo po netu ko je pobedio na kraju?! :angry:

Link to comment
5 hours ago, Ros said:

i onda odes na spavanje, a mi dokoni da cunjamo po netu ko je pobedio na kraju?! :angry:

 

Pa napisao sam da privodi kraju, a vi ste bar mogli da cunjate po netu, dok je meni puko internet. :mad:

Steta sto su se Allen i Robertson sreli u osmini finala. Meni bio bas zanimljiv i dobar mec, bilo je svega, promasaja, preokreta, odlicnih udaraca. Navijao sam za Robertsona, mislim da je to odlucilo. :D

 

Edited by Nesh
Link to comment

Upravo izbaci Perry Trumpa, počistio sto u poslednjem frejnu, napravio je brejk sa barem pet, šest teških kugli, ali je uspeo da naniže 136. Frejm odlučila pozicija kada je Trump iz balk zone napravio dva faula i morao je da promeni ciljnu kuglu kako već tada ne bi izgubio frejm i meč.

Link to comment

Ocekivao sam zanimljiviji mec, ali Hawkins nikako da mrdne. Navijam za Wilsona, ali malo vise zanimljivosti ne bi bilo na odmet. 5:2, Wilson u brejku i privodi kraju.

Edited by Nesh
Link to comment

Eurosport 1 prenosi mec Mark Allen - Stephen Maguire. Ja bi, naravno, gledao radije Wilsona. Jes da je bilo tesko odluciti izmedju dva meca, ali Marfi (onaj zakonodavac) nije imao problem. :D

Edited by Nesh
Link to comment
Koliki je megvajer sunce ti. Bome i ovaj alen nije bio zadrigo ranije. Bregzit. 
E da. A svojevremeno je Megvajer prozivao Marfija (Šona) kako je debeo. Mada je opet gorivniji igrač od Marfija koji mi je jedan od najnesimpatičnijih.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...