Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Finale teškaša Vilijams - Higins. Ne volim Higinsa još od one afere sa nameštanjem mečeva, kad samo zahvaljujući svom imenu nije popio doživotnu zabranu igranja, a i meni je Vilijams baš gotivan i nekonvencionalan igrač, i zaslužuje da osvoji turnir, kad već nije Vilson mogao do finala.

Link to comment
21 minutes ago, booyaka said:

Finale teškaša Vilijams - Higins. Ne volim Higinsa još od one afere sa nameštanjem mečeva, kad samo zahvaljujući svom imenu nije popio doživotnu zabranu igranja, a i meni je Vilijams baš gotivan i nekonvencionalan igrač, i zaslužuje da osvoji turnir, kad već nije Vilson mogao do finala.

+1

Link to comment

I ja navijam za Vilijamsa, ali nisam optimista. 

Kvote: Higins 1.55, Vilijams 2.30, Maxbet, 2.40 Meridian. Granica za frejmove 31.5.

Srecom, nema meceva Bundeslige danas, pa ce mec ici na Eurosportu 2 od 15:00. 

Link to comment

Meni milina ko god da pobedi. Odavno nisam gledao finale u kome ovoliko navijam za obojicu...

 

Inače, finale UK-ja 2010-te između njih dvojice ostalo mi je jedno od najdražih finala, sve sa Higinsovim faulom zbog diranja kugle odelom u odlučujućem frejmu i posle onim masivnim dablom preko celog stola koji mu je doneo ostvarivanje preokreta i titulu...

Edited by Ajant23
Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

I ja navijam za Vilijamsa, ali nisam optimista. 

Kvote: Higins 1.55, Vilijams 2.30, Maxbet, 2.40 Meridian. Granica za frejmove 31.5.

Srecom, nema meceva Bundeslige danas, pa ce mec ici na Eurosportu 2 od 15:00. 

+1

 

Ubiće ga odvratni Higins na (mentalnu) kondiciju i strpljenje, pogubiće živce Vilijams i krenuti neke nemoguće udarce :D

Link to comment

Williams almost retired last summer having struggled for his best form. He failed to reach the Crucible in 2017 and had not won a ranking title for six years.



But now he has a chance to win his third world title - 15 years after his last.

And, if he does, Williams has vowed to do his winning press conference naked.

Asked if he will keep his word, Williams said: "Absolutely, no question about it. I will have nothing on at all."

Williams then picked up an ice bucket from the table and added: "I will hold this here."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...