Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Zašto? Roni je atraktivniji igrač. Danas je generalno bio bolji, ali koliko ga je na kraju sreća pogledala govori da je Selbi bio baš dobar. Odličan meč. Idealan za subotnje kuliranje.

Link to comment

Sad sam odgedao poslednja dva frejma, završnica je bila ludnica. U 10. fejmu Selbi se izvukao za dlaku kada je ostavo belu tako da Saliven ne može da završi. U 11. frejmu, Selbi vodi 30, 40, 2 puta snukeruje Ronija, Roni dva puta maši crvenu, ali treći put pogađa i ubacuje je u srednju od 3 martinele :D

 

Roni :hail:

Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

Zašto? Roni je atraktivniji igrač. Danas je generalno bio bolji, ali koliko ga je na kraju sreća pogledala govori da je Selbi bio baš dobar. Odličan meč. Idealan za subotnje kuliranje.

 

Ma salim se, nisam gledao, ali navijao bih za Selbija pa zato kazem. Naravno, nema spora o Roniju i njegovoj igri. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

UK Championship gleda neko ?

 

Sad dobar mec Williams - Maguire, poveo Williams 4-0, ali ovaj odigrao strasna brzinska 4 frame-a, 3 stotke zaredom za 4-4. Rezultat tipa nesto 400+ poena, a da Williams poena nije uzeo.

Link to comment

E da, tek sam danas pogledao mec i da je Ken Doherty igrao ovde, ima 49 godina, meni jedan od simpa likova kad sam pocinjao da gledam davnih dana. Umal' nije izbacio Ronnie-ja, imao 4-1 i sanse u majstorici, ali preziveo Ronnie za razliku od Selby-ja, Higgins-a i Murphy-ja. Danas Ronnie vec mnogo sigurniji.

Link to comment

Svi gledaju fudbal? :D

Jos jedan neverovatan frejm, sporo, kljakavo, promasaji, dobri udarci...Robertson sada vodi 4:3. Nisam verovai da moze da se vrati.

Ostao bez interneta, za to vreme Allen izjednacio. 4:4 Bas volim ovako spore i zamrsene meceve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...