Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

nije tolika u prirodi :D , samo sam stavila (pre)veliku sliku, zbog efekta. ali ima je, pet-šest-sedam centima.jeste, nekakva crna "evropska" stonoga. em je gadnjikava, em grozomorno smrdi na kanalizaciju. ni da je zgaziš ili upljeskaš nečim, ni da je pometeš (vetrila sam metlu tri dana). pola boce reida treba da joj doaka. strahota jedna :( .poz

Link to comment

I nema ih ovde, to je Tachypodoiulus niger ili White-legged snake millipede, odnosno The black millipede.Nema ih ni u susednim zemljama.Izgleda da ti je jedini spas da zamračuješ stan/kuću čim padne mrak. Privlači ih svetlo.

Link to comment
kako istrebiti ovu smrdljivu gadost?Millipede.jpgpoz
na osnovu filmova koje sam gledao, a gledao sam podosta, mogu ti reci da jedino bacac plamena resava trajno problem.meci i seciva su potpuno beskorisni, buduci da od svakog otkinutog dela postaje novi monster.moj ti je savet da skupis grupu marinaca i spustis se u unutrasnjost broda, gde je matica koja stancuje nove kricere. i onda bacac plamena.poz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...