Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

danas sam čula na studiju b da će početi zaprašivanje odraslih formi komaraca :lol:ništa ne čujem... a do ujutro ću da ostanem bez udova. možda adolescente ne zaprašuju.

Link to comment
  • 2 months later...

Evo ovih bubamara, azijskih:DSC_0012.jpgDSC_0013.jpgDSC_0014.jpgOve bubamare su iz uvoza, zbog borbe protiv biljnih vaši - u staklenicima.Moji matori mi kažu da su pre neki dan potpuno prekrile spoljni zid kuće.Ćale ima teoriju da navale u spoljni svet kada se "podignu" staklenici - plastenici.

Link to comment

Cini mi se da sam negde procitao da su te azijske agresivne i da pored vasi jedu(???) i nase bubamare.Ne znam da li je to bas istina, ali ja ove nase sve redje (skoro nikako) vidjam

Link to comment
Moji matori mi kažu da su pre neki dan potpuno prekrile spoljni zid kuće.Ćale ima teoriju da navale u spoljni svet kada se "podignu" staklenici - plastenici.
odavno su u spoljnom svetu,ima vec nekoliko godina,sa sve gnezdima i razmnozavanjema ja imam smrdljive martine i skupljam ih u flasu imam teoriju da su se ugnezdili u kutiji od roletne ali ne smem da proveravam,mada ove godine ih je znatno manje nego prosle
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...