Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

Životni vek im je otprilike do max 14 meseci. Na naše terase i u dvorišta dolaze tek u odraslom dobu, obično u ovo doba godine.Tada je moguće i da negde polože ooteku, koja u hladnoj sredini hibernira do proleća. Ako položi negde na toplo moguće je videti izleganje malih bogomoljki i tokom zime.

Link to comment
Ja sam ranije koristila kuglice, razbacas iza namestaja i nema ih. Kreda takodje radi posao, izvuces uz zid prostorije i to je to. U nekom momentu su se namnozili oni mali zeleni gusteri pa su se proredile bubasvabe. U sadasnjem stanu smo zvali dezinsekciju, tj. nasli momka u oglasima, dosao, isprskao sve ivice i coskove, pojavile su se jos dva puta i sad ih nema. Daje garanciju 6 meseci a nije skupo.
Gde kupujete te kuglice i kredu?Meni se pojavile buba svabe....
Link to comment
  • 3 months later...
pojavile se bubašvabe :(. ovde se pominjao neka zvučna teralica, pa krede i sl. ima li to nekog smisla i da li da odmah zovem profesionalce i ima li neko preporuku ?
Meni je i kreda radila posao ali letos smo zvali profesionalca, daje garanciju 6 meseci. Posle prskanja pojavila se po jedna taj i sledeci dan, to je i rekao, i posle nista. Gde si ti, ako si u Bg mogu da ti posaljem broj.
Link to comment
  • 6 months later...
Meni je i kreda radila posao ali letos smo zvali profesionalca, daje garanciju 6 meseci.
Može i meni telefon.Mi zvali profesionalce, oni poslali nekog dizelaša. Poprskao, prvih nedelju-dve nije bilo ništa, a onda nam se vratili mravi, pa i buba švabe. Pozvali ga ponovo, on ponovo poprskao. Nije prošlo mesec dana mravi i buba švabe na sve strane.
Link to comment
Može i meni telefon.Mi zvali profesionalce, oni poslali nekog dizelaša. Poprskao, prvih nedelju-dve nije bilo ništa, a onda nam se vratili mravi, pa i buba švabe. Pozvali ga ponovo, on ponovo poprskao. Nije prošlo mesec dana mravi i buba švabe na sve strane.
Sa bubašvabama ključ je u pronalaženju pravog izvora - ako se istovremeno ne eliminišu i tamo gde im je leglo, recimo kod komšije u istoj zgradi, džaba svo prskanje, vratiće se brzo. Ćini mi se da je i sa mravima slično.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Meni je danas došao isti "čika" Tasa, nakon dve godine bez problema. Naš stan je u prizemlju pa smo neumitno na udaru spoljnih napada raznih insekata. Ono što je naprskao pre dve godine je do skoro bilo više nego funkcionalno - bube su dolazile do vrata terase i tu bi prosto zastale, izvrnule se na leđa i ćao.Vrlo je povoljno, brzo, čisto i bez neprijatnih mirisa - od mene topla preporuka:Eko preventiva064 142 31 27

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...