Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

Razumeo sam na svojoj koži na šta misliš.

Imamo kamp kućicu u Brestovcu, letos smo tamo "prenoćili" sa zatvorenim prozorima zato što nismo imali komarnike. Ne ponovilo se.

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Dobro je sto mnogih zivuljki nema kod nas, dovoljno da se setim sta sve zivi u Australiji i nekako odmah izgubim zelju za tim destinacijama [emoji51]
Ova Kissing bug zivi po Amerikama, daleko joj lepa kuca


Link to comment
  • 1 year later...

Drugari, je li neko imao iskustva sa krevetskom stenicom (bed bug)?

Izgleda da smo doneli to cudo. Od povratka sa odmora izujedani i strasno svrbi. Stalno novi ujedi, a nema komaraca, paukova i slicnog. Posle detaljne pretrage, nasli tragove i vrv je to to. Po ovome sto citam, mnogo su zeznute i zahtevaju tesku hemiju. Imam bebu u kuci, sto me dodatno brine. I ona je mukica u ujedima. 

Ako neko nesto zna, pls delite iskustva. Ja sam vec na ivici razuma. 

 

Sada nesto razmisljam, moguce da se ovo vuce jos od maja. Tada smo bili na putovanju, a stariji klinac je imao ujede. Mi smo pripisali buvama jer se druzio sa nekim kucovima, a i inace je cesto napolju i sa zivotinjama. 

Link to comment

Imali moji roditelji. Pakao. Hemija u više tura, pranje svega što može na visokoj temp, na kraju izbacili gomilu stare garderobe i ostalog tekstila i zamenili ceo krevet sa sve dušekom...

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posteljinu na iskuvanje, ako dusek nije imao bed bug protector baci ga. Ili ovi nek ti naprskaju al moraju celu kucu. Ma zajebano je, srecom nisam imala al sam pomagala prijateljima sto outa sa stvarima

 

Kod nas je to bas zajebano, i zato ne volim da spavam po hotelima...i kad idem negde prvo skidam posteljinu da vidim dusek. 

 

Ali ja bih prvo na tvom mestu zvala za bed bugs kompaniju da dodju da provere, jer vi biste trebali da ste bas osuti sitnom kao alergijom po telu (obicno gornji delovi tela) 

 

Vide se pod UV zracima ako imas lampu. Zatamni sobu 

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...