Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

BubasvabeImam ogroman problem sa njimaNisam bio kuci dve nedelje,dok sam bio na moru,sad ih ima u skoro svim sobama...Zna li neko sta mogu koristiti protiv njih,cuo sam da postoje neke tablete,koje sam odbio da uzmem od jednog prijatelja,i sad zalim...Ali ne mogu nikako da se setim kako se zovu...Ako sam dobro shvatio one se rastvore u vodi,pa se isprska prostorija...Da li iko zna kako se moze boriti protiv ovih napasti ?

Link to comment

Ima neka sprava, ne znam da li se spominjala vec na ovom topiku, zove se nesto tipa "GreenProtect". Reklamira se u Blicu (moze da se naruci preko neta preko njihovoj sajta) a i na TVu. Znam tipa koji je imao u stan ogroman problem sa buba svabama i buba rusama i sa cim sve ne, i kupio je to, cim je upalio bube su nestale u roku od par dana i vise ih nema. Stvarcica ih valjda tera putem nekakvih UV zvukova koji im smetaju (mi ih ne cujemo, oni cuju) i nekakvom elektromagnetnom radijacijom valjda koji im isto ne prija...tip se kune u to i kaze da mu je odradilo stvar.

Link to comment

Vidjao saam ja to u gomili stanova. Nabijes ga u utikac i miran si. Sad jbg malo je poveci pa nije bas lep za oko ali radi radnju. Doduse mozda je samo do mene ali ja cujem to piskutanje pa mozda moze da smeta pogotovu nocu.

Link to comment
BubasvabeImam ogroman problem sa njimaNisam bio kuci dve nedelje,dok sam bio na moru,sad ih ima u skoro svim sobama...Zna li neko sta mogu koristiti protiv njih,cuo sam da postoje neke tablete,koje sam odbio da uzmem od jednog prijatelja,i sad zalim...Ali ne mogu nikako da se setim kako se zovu...Ako sam dobro shvatio one se rastvore u vodi,pa se isprska prostorija...Da li iko zna kako se moze boriti protiv ovih napasti ?
naselis pacove i sve ih izedu
Link to comment
Ima neka sprava, ne znam da li se spominjala vec na ovom topiku, zove se nesto tipa "GreenProtect". Reklamira se u Blicu (moze da se naruci preko neta preko njihovoj sajta) a i na TVu. Znam tipa koji je imao u stan ogroman problem sa buba svabama i buba rusama i sa cim sve ne, i kupio je to, cim je upalio bube su nestale u roku od par dana i vise ih nema. Stvarcica ih valjda tera putem nekakvih UV zvukova koji im smetaju (mi ih ne cujemo, oni cuju) i nekakvom elektromagnetnom radijacijom valjda koji im isto ne prija...tip se kune u to i kaze da mu je odradilo stvar.
Znam za ovo,bas sam ga video sad na topshopu,ali nisam hteo da ga narucim,posto sam mislio da je glupost...hvala
raid_escascarafaggi.jpgima da se kupi u lilju, 255 dinara pakovanje od 6 klopki
Da li je ovo samo za mrave,ili moze da radi i za bubasvabe ?odmah cu sad da odem du lilija,ako moze da radi i protiv ovihhvala
naselis pacove i sve ih izedu
laugh.gif
Link to comment
Da li je ovo samo za mrave,ili moze da radi i za bubasvabe ?odmah cu sad da odem du lilija,ako moze da radi i protiv ovihhvala
ima verzija, i za (protiv) mrava, i protiv buba svaba, ja koristio obe i vrlo sam zadovoljan. :)
Link to comment
Da li je ovo samo za mrave,ili moze da radi i za bubasvabe ?odmah cu sad da odem du lilija,ako moze da radi i protiv ovih
ma to su nacrtane bubašvabe, sitne i krupne :Dovo m je pre par meseci preporučila ovde jedna forumašica.jedino što je moja situacija u kući bila (volim da verujem) drugačija od tvoje. švabe ulaze kroz prozore, a valjda nisu stigle da se zapate u kući jer sam ih lovila.od kad sam im postavila ove zamke hranilice, prvih nedelju dve sam našla par mrtvih na sred kupatila ili sobe, a sad već mesec dana nisam videla ni jednu.kaže se na pakovanju da otrov ima odloženo dejstvo pa ih obično ne nalaziš mrtve jer stignu da odu u skrovište na večni počinak, ali sam ja stavljala bajgon po simsu da im sprečim ulazak, pa su valjda od toga crkavale i na sred puta...piše da treba da postaviš 4 zamke na svakih 12 kvadrata pa izračunaj koliko ti treba.
Link to comment
  • 1 year later...

Nemam problem sa bubašvabama, miševima, termitima i ostalom gamadi.Kada mi upadne neka coleoptera ili orthoptera ja gazim. Bacim novine preko njih, zgazim i u đubre.

Link to comment

Ako nisi pokušao nećeš znati. Pokušala sam da ga isteram napolje ali on je sve dalje bio od prozora i vrata, skakao po zidovima na kraju se namestio na pod i tu sam videla svoju priliku. Jednom sam trapavo preko njega stavila novine i on preskočio ali iz drugog puta mi je uspelo i nagazila sam ga. Jbg, nisam htela da ga ubijem ali mogla sam da ga ubijem ili da pustim da mi skače po zidovima i po meni. A to nije dolazilo u obzir.

Link to comment

Ja sam ranije koristila kuglice, razbacas iza namestaja i nema ih. Kreda takodje radi posao, izvuces uz zid prostorije i to je to. U nekom momentu su se namnozili oni mali zeleni gusteri pa su se proredile bubasvabe. U sadasnjem stanu smo zvali dezinsekciju, tj. nasli momka u oglasima, dosao, isprskao sve ivice i coskove, pojavile su se jos dva puta i sad ih nema. Daje garanciju 6 meseci a nije skupo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...