Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

54 minutes ago, Svemir Zeka said:

IMG_20220301_225724.thumb.jpg.f02391eaa34abbe4e0fcb3e43cb3628f.jpg

 

Bol

 

Ovakvi prizori su :wub: Rado ih pamtim (ne sa Bola vec na drugim mestima na Jadranu, a jedan ovakav imah i na Skijatosu)

 

Kupa li se ko, koliko je toplo?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
7 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Ovakvi prizori su :wub: Rado ih pamtim (ne sa Bola vec na drugim mestima na Jadranu, a jedan ovakav imah i na Skijatosu)

 

Kupa li se ko, koliko je toplo?

 

Nije ovo sad, prikupljeno iz dva odlaska, pre 3 i 8 godina...

A probrane su slike bez ljudi :D

Doduše: prazna tzv.moja plaža je u septembru, tad je u Splitskoj sezona završena definitivno. 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
8 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Ovakvi prizori su :wub: Rado ih pamtim (ne sa Bola vec na drugim mestima na Jadranu, a jedan ovakav imah i na Skijatosu)

 

Kupa li se ko, koliko je toplo?

Skijatos je isto uzivanje, lepo je i super su plaze i kupanjac. Mislim da svako moze pronaci ono sto mu se svidja tamo. 

Meni licno Jadran jace mirise :wub:.

 

A more jeste svezije na Bracu, ko voli toplo more onda samo jul i avg 

Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Skijatos je isto uzivanje, lepo je i super su plaze i kupanjac. Mislim da svako moze pronaci ono sto mu se svidja tamo. 

Meni licno Jadran jace mirise :wub:.

 

A more jeste svezije na Bracu, ko voli toplo more onda samo jul i avg 

 

Da, jedna slika od ovih mojih baš pokazuje dobro kakvo je vreme bilo, voda ledarica, ni napolju nije bilo pretoplo. Meni lično ne smeta. Više volim ladnu vodu s kamenjem ispod, nego topla mora s peskom. Težak slučaj sam, pretpostavljam :yawn2:

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Upravo sam dobio kaznu za parkiranje iz Pule iz 2015. godine 🙄 Ni ne sećam se toga, ali lepo priložena fotografija moje bivše Zastave 10.

 

Treba da se plati 141 evro, sa sve uračunatim troškovima advokata (originalna kazna bila oko 20 evra).

 

Pretpostavljam da nema šanse da ignorišem, jel? Mislim, ide mi se opet u Istru.

Link to comment
  • 1 month later...

Ima li šta za preporuku za letovanje a da je npr. max sat vožnje od Rijeke? Kraj juna/početak jula ili pak septembar

Link to comment
28 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ima li šta za preporuku za letovanje a da je npr. max sat vožnje od Rijeke? Kraj juna/početak jula ili pak septembar

U kom smjeru?

Istra? Krk? Cres? Losinj pa i Rab  malo dalje...

Link to comment
3 minutes ago, raskopcani said:

U kom smjeru?

Istra? Krk? Cres? Losinj pa i Rab  malo dalje...

Kopno, a ne znam koji je smer bolji. Zato i pitam :)

Bila sam u Istri preko zime i lepo je tamo, samo nešto sam razumela da je voda dosta hladnija nego u ostalom delu obale?

Link to comment

Ma ne  upravo suprotno, jeste sjevernije ali je kraj Jadrana. Gore ti je za 2, 3 stupnja i toplije...predrasude o sjeveru:)

Opisi sta, koliko pa da ti mogu preporuciti

Edited by raskopcani
  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

bogami moje iskustvo je da jeste hladnija od juznog jadrana (Mljet, Korcula, Dubrovnik i okolina...) makar u Avgustu!

 

Doduse davno smo bili u Istri, mogli bi ponoviti ove godine!

 

neke preporuke za hotel sa decom u Istri?

(mislila sam da ovo nikad necu traziti, :ph34r: ) al makar pristupacna plaza i nesto decijeg sadrzaja bi bilo dobro...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...