Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Možeš sići na jastrebarsko i starom karlovackom cestom do zagreba. Ne znam kako se zove tu odvajanje i ideš dalje na s.brod.

Samo ako je.provaljena cesta onda ćeš tu ići od sela do sela 10 na sat...opet isto

Link to comment

Izašli iz apartmana u 10, kafa u Fažani, svratili do Peroja i oko pola 12 krenuli. Obzirom da kroz Istru nije bilo radova nego samo male gužve kod odvajanja za Opatiju krenusmo u glavu na Lučko, tamo 15tak minuta. Klinci spavali  pa nisam hteo da stajem do pred Sl. Brod i odmorište Novska gde sam uhvatio wi fi i na HAK-ovom sajtu video da nije gužva ni na Bajakovu. I tamo smo bili 15tak minuta, tako da smo odlično prošli zajednu subotu u sred avgusta. Manje od 7 sati efektivne vožnje u punom Kliju starom 15 godina :D 

 

Kad se restartujem pišem utiske s mora.

  • +1 3
Link to comment

15. jula, Beograd 4:15, Split trajektna luka 11:45 :fantom:

 

22 hours ago, John Coltrane said:

 odmorište Novska gde sam uhvatio wi fi i na HAK-ovom sajtu video da nije gužva ni na Bajakovu. 

 

Kupuj ubuduće Telemach (nekadašnji Tele2) turističku SIM karticu da nemaš problema sa internetom, to je bukvalno prva stvar koju uradim kad uđem u Hr

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Telenor ima 1GB 7 dana 700 dinara

 

A kod Telemacha imaš za praktično iste pare 10 gb, mesec dana

 

1 hour ago, Velocipede said:

Ili bonbon, meni bolja varijanta...

 

Koja je varijanta?

  • +1 1
Link to comment
On 16.8.2021. at 12:31, copkillah said:

 

A kod Telemacha imaš za praktično iste pare 10 gb, mesec dana

 

 

Koja je varijanta?

 

 

Zar nije Telemach kartica 75kn?

 

Meni ne treba mnogo interneta, pa mi je OK na bonbonu 4 GB za 40kn ili 6GB za 50kn (važi mesec dana), ili ko ima internet SIM 300 MB dnevno za 3 kn za kraće boravke

Link to comment
37 minutes ago, Velocipede said:

 

 

Zar nije Telemach kartica 75kn?

 

Meni ne treba mnogo interneta, pa mi je OK na bonbonu 4 GB za 40kn ili 6GB za 50kn (važi mesec dana), ili ko ima internet SIM 300 MB dnevno za 3 kn za kraće boravke

 

Jeste 75 kuna nego je neuporedivo isplativije kupiti i to nego dati malo manje pare Telenoru za gigabajt interneta. Ni to tvoje nije loše ako si sam, ovo sa 10 giga je odlično ako si stalno van kuće i deliš internet na telefonu, nas dvoje smo tako skinuli oko 7 giga za 20 dana. 

Link to comment
3 hours ago, maheem said:

Veliki plavi sto, grožđe iznad, poslednja riva u uvali, čistoća vode, miris borova, muzika zrikavaca, zvezde repatice, Jupiter na cugi svako veče dok je Strelac u lovu na jugu, kad ulovi plen i zamakne za bor zapadno tad je vreme za počinak. Vođenje ljubavi pod takvim nebosvodom dok francuzi partijaju na jedrenjaku naspram rive, kupati se go, posmatrati kroz masku za ronjenje nago ljudsko telo kako pliva ispred tebe, kamen, gubiti se u podvodnom svetu, hobotnica boginja mora, režanje ugora i murine, lešćuri koji se kriju od ljudi, lelujanje morskog zeca, zen postavljanja kamena da stoji uspravno,  trčanje do svetionika, minimum ljudi, bol u kurcu meštana, ožiljci kao uspomene <3

Lastovo je sranje.

 

Najčistije i najzvezdanije nebo koje sam video u životu je bilo tamo :wub:

  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 19.8.2021. at 11:28, maheem said:

Veliki plavi sto, grožđe iznad, poslednja riva u uvali, čistoća vode, miris borova, muzika zrikavaca, zvezde repatice, Jupiter na cugi svako veče dok je Strelac u lovu na jugu, kad ulovi plen i zamakne za bor zapadno tad je vreme za počinak. Vođenje ljubavi pod takvim nebosvodom dok francuzi partijaju na jedrenjaku naspram rive, kupati se go, posmatrati kroz masku za ronjenje nago ljudsko telo kako pliva ispred tebe, kamen, gubiti se u podvodnom svetu, hobotnica boginja mora, režanje ugora i murine, lešćuri koji se kriju od ljudi, lelujanje morskog zeca, zen postavljanja kamena da stoji uspravno,  trčanje do svetionika, minimum ljudi, bol u kurcu meštana, ožiljci kao uspomene <3

Lastovo je sranje.

:heart:

zamisli kako je bilo dok nije bilo u hajpu

pun im tisak ovog leta da je lastovo najposecenije ikada, 3x vise turista nego inace

jeste na kraju bili u uvalama lucica i mihajla?

 

ps. i mljet je sranje 

:happy:

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...