Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

to nisu najnize cene nego toliko kosta, i da se ima u vidu da nisam na slj ostrvu, nego na prestiznom  :D 

4 mista, 3 marine, 2 opstine, murter se zove. predivno mesto na planeti, celi otok je bozanstven, ne znam gde mi je pamet bila, zasto sam ga tek sad upoznala i zavolela, iako sam i ranije dolazila, nije mi jasno. 

kad se jednom vratim i saberem, pisacu vam o murteru. 

 

 

 

Link to comment

dobar je Murter..moj drug sto je ozenio hrvaticu nas vodio tamo jedno leto,tazbina ima pola ostrva,ne bukvalno ali pola sela je rodbina a imaju nekoliko kuca i imanja,valjda su od tamo vec 300god..nista se ne secam kako se sta zove a i za Murter sam tada prvi put cula da postoji ali smo proveli dane u toj nekoj kucici usamljenoj na nekoj steni u uvali,pecali i jeli ribu na gradele i brali povrce iz bastice iza kuce,kupali se i vozali camcem okolo..

 

on,drugar,je sada izucio za skipera jedrilice pa voza turiste okolo po Jadranu...a oduvek je radio sve sto sanja i zamisli...jako,jako volim tog coveka.

Link to comment

Moj ortak prošle godine radio kao kuvar u jednom lux resortu, a ove vozika brodom turiste iz Tisnog pa okolonaokolo.

 

Sledeće godine svi na Murter!

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
6 hours ago, Skyhighatrist said:

Moj ortak prošle godine radio kao kuvar u jednom lux resortu, a ove vozika brodom turiste iz Tisnog pa okolonaokolo.

 

Sledeće godine svi na Murter!

To!

Link to comment

jel murter otok ili poluotok? stoji autoput koji spaja

 

daj nam darling slike prirode ili kraja ako imas, sve to savrseno zvuci, da pozelis da leto i odmor traju ceo zivot

Link to comment
18 hours ago, mustang said:

jel murter otok ili poluotok? stoji autoput koji spaja

 

daj nam darling slike prirode ili kraja ako imas, sve to savrseno zvuci, da pozelis da leto i odmor traju ceo zivot

 

 

murter je sat vremena dnevno ostrvo, ostala 23 sata poluostrvo. s kopnom je povezan pokretnim mostom koji se svakog dana u 9 i 17h dize na pola sata za prolazak brodova. tako da je to prva dobra stvar u vezi s njim, na ostrvu sii a nemas problem brodskog prevoza, stizes bez guzve i nerviranja, i nemas dodatne troskove :D

neam slika, samo gledam. napisacu kontiki reportazu kad se vratim. 

 

Link to comment

Ne placa se mostarina ko za krk?:)

To sto je dostupan kopnom je minus(bar za krk) u smislu da je veliki promet i guzve

 

Sad nesto kljucno, murter nadm.vis max 125m!!? Nemoj me zajebavati, to ravno i suvise kyltivisano, moraces da se potrudis u reportazi da me ubedis da je otok prve klase :p

zezam se, isla bih, nista bez licnog iskustva za konacnu ocenu

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...