Jump to content

"Mediteran kakav je nekad bio"

kyo

Recommended Posts

osim aviona, lasta ima bus split beograd svake veceri osim nedelje, mislim da je u pola devet. to nije losa opcija, ide preko kinna, videces macolu na staroj cesti, sta covek moze da pozeli vise od putovanja. onaj privatni prevoz split bg sa adrese na adresu za koji sam ostavila link na nekoj od prethodnih strana, s njim sam imala odlicno iskustvo, ide preko bosne, kupres, zenica, doboj, autoput, tako je bilo van sezone, valjda je i dalje tako. brza i pouzdana opcija. nikad nisam kupovala karte unapred, nikad nisam ostala. ako sam u splitu, najvise volim da se vratim s dva busa, brzim autoputem split zg, pa brzim autoputem zg bg. nemam osecaj da gubim puno od zivota kad putujem tako. sve u svemu, imas pregrst opcija :)

2 hours ago, Host said:

E da, sta valja u epsilon okolini? Plan je da se ode do Visa, al primam alt sugestije. Hocu da nema vasara, a da ima gde da se izadje u ribolov.

Gde najbolje traziti smestaj danas za $utra? Bazican smestaj, krevet i tus, rostilj je bonus. 

@darlingze, u tebe gledam.

/\ACTOBO

na sta mislis kad kazes ribolov, na zene? :D

vis, vis i samo vis. i to trajektom, 2 sata i 20 minuta cistog uzivanja. ja da sam milja vujanovic ko sto nisam, ono kad se ona udala za dunav, ja bih se udala za trajekt petar hektorovic :D tolika je to ljubav. (sad razmisljam dal se milja udala i za zvezdu, kako je uopste zavrsila ko milja regulus?)

Edited by darling
37 minutes ago, 3opge said:

ako hoces da spoznas Kristove patnje na krizu onda avion sa splitskog aerodroma.

Sta to znaci? Guzva na aerodromu ili se furaju na Rio? Avion je izgleda dobra opcija, karta u jednom smeru je dosta povoljna ali ne znam kad cu da se vratim. 

16 minutes ago, maheem said:

Taj brzi mu je bolja opcija s obzirom na njegov mamurluk pri povratku. Povraćao bi mnogo uBosni

Planiran je detoks na moru. Al idem preko Bosne, pa cu svakako biti mamuran u dolasku.

6 minutes ago, darling said:

na sta mislis kad kazes ribolov, na zene? :D

vis, vis i samo vis. i to trajektom, 2 sata i 20 minuta cistog uzivanja. ja da sam milja vujanovic ko sto nisam, ono kad se ona udala za dunav, ja bih se udala za trajekt petar hektorovic :D tolika je to ljubav. (sad razmisljam dal se milja udala i za zvezdu, kako je uopste zavrsila ko milja regulus?)

Mislim na devojke, mlad sam jos za zene. Kazes Vis valja? Jel ima gde da se izadje uvece? Treba mi neka buka, ozbiljno se smorim posle dva dana tisine. Klape stop.

Gde da trazim smestaj? Glup sam za te stvari, znam samo airbnb ili da banem direktno.

1 minute ago, El Guapo said:

Ako ideš kolima sa srpskim tablicama, svakako traži alternativni prevoz za nazad.

Bili su matorci skoro na Korculi autom sa beogradskim tablama. Bas cu da ih pitam cijim su se autom vratili. 

8 minutes ago, Host said:

Sta to znaci? Guzva na aerodromu ili se furaju na Rio? Avion je izgleda dobra opcija, karta u jednom smeru je dosta povoljna ali ne znam kad cu da se vratim. 

Planiran je detoks na moru. Al idem preko Bosne, pa cu svakako biti mamuran u dolasku.

Mislim na devojke, mlad sam jos za zene. Kazes Vis valja? Jel ima gde da se izadje uvece? Treba mi neka buka, ozbiljno se smorim posle dva dana tisine. Klape stop.

Gde da trazim smestaj? Glup sam za te stvari, znam samo airbnb ili da banem direktno.

jebeni pakao iz 60ineke sa kapacitetom od 1 karavele na dan, onda svi nizozemci i svebe lepo legnu na pod i dahcu a nema klime, super je za vrucu jogu

ja vis volim najvise na svetu, tako da nisam objektivna :) i tu  mislim na mesto vis, a ne na komizu. ti si slobodan da zavolis oba, al to je ko da u isto vreme navijas za zvezdu i partizan. sve u svemu, na ostrvu visu imas svasta, dok upoznas vis, komizu, proce dani. postoji bus vis komiza, a voze i minibusevi, u viskom polju ima nekoliko agroturizama, takozvanih opgova, gde se dobro jede i pije, moji favorit su rokiji. ima i par lipih plaza van visa i komize, do kojih se stize il brodovm il organizovanim prevozom. takodje, iz komize je super izlet na bisevo, a iako je turisticki, meni je bilo odlicno i u modroj spilji, jbga. :D

nocni zivot u komizi ne znam, na visu svi putevi pocinju i zavrsavaju u bejbija, to je kafic u trajektnoj luci, kad si u visu, to je mesto za izlazak. ja jako volim resotrancic nona darinka., petkom i subotom u dnevnoj ponudi ima bakalara.    

a kad je smestaj u pitanju, posalji mi podatke na pm, pa cu se raspitati kod mojih visana kako stoje stvari. 

Edited by darling
  • +1 1
8 minutes ago, InvisibleLight said:

Cekiraj blabla car za st-bgd

Vidis, odlicna ideja. Zaboravio sam da blabla radi u regionu. 

Sta jos valja od tih ostrva? Stvarno nemam pojma, nisam bio godinama. Ekipa forsira Vis, ali mi to malo mrtvo deluje?

Edited by Host