Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

ja vis volim najvise na svetu, tako da nisam objektivna :) i tu  mislim na mesto vis, a ne na komizu. ti si slobodan da zavolis oba, al to je ko da u isto vreme navijas za zvezdu i partizan. sve u svemu, na ostrvu visu imas svasta, dok upoznas vis, komizu, proce dani. postoji bus vis komiza, a voze i minibusevi, u viskom polju ima nekoliko agroturizama, takozvanih opgova, gde se dobro jede i pije, moji favorit su rokiji. ima i par lipih plaza van visa i komize, do kojih se stize il brodovm il organizovanim prevozom. takodje, iz komize je super izlet na bisevo, a iako je turisticki, meni je bilo odlicno i u modroj spilji, jbga. :D

nocni zivot u komizi ne znam, na visu svi putevi pocinju i zavrsavaju u bejbija, to je kafic u trajektnoj luci, kad si u visu, to je mesto za izlazak. ja jako volim resotrancic nona darinka., petkom i subotom u dnevnoj ponudi ima bakalara.    

a kad je smestaj u pitanju, posalji mi podatke na pm, pa cu se raspitati kod mojih visana kako stoje stvari. 

 

Edited by darling
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

samo da konstatujem ako niko nije, milja vujanovic se udala za zvezdu regulusa, a vesna da vincha za dunav. ez far ezaj nou :unsure:

sent from bubamoto
 

Baš hteo da pametujem po istom pitanju...

Link to comment
25 minutes ago, Skyhighatrist said:

Otvorilo novu zgradu i terminale splickog aerodroma, u dolasku bilo sve glatko, za odlazak javim sutra veče...

+1 aerodrom je sad milina, pupu da ne ureknem za nazad

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

samo da konstatujem ako niko nije, milja vujanovic se udala za zvezdu regulusa, a vesna da vincha za dunav. ez far ezaj nou :unsure:

sent from bubamoto
 

 

pa odakle joj onda to da vinca ako se udala za dunav? plus, ona je bila udata za predraga vitasa olredi? 

 

ja sam verna svom trajektu :D

 

htela sam prvo da napisem da je vesna jugovic delovala normalno u odnosu na milju vujanovic, al ko to moze znati...

 

Link to comment

juce sam se ceo dan vozikala tamo vamo na potezu zadar sibenik. toliko je bilo automobila sa srbijanskim tablicama da me brzo prosla volja da se zajebavam s njima kad ih prestizemo il u nekim drugim zgodnim situacijama, ko sto obicno radim. samo sam jednom beogradjaninu u mom selu na zadnjem staklu upisala prstima: operi me. torcida :D

sve u svemu, guzvanjac, haj sizan. 

 

Edited by darling
Link to comment

cujem pukla sezona u croaciji ove godine...preskupo...i to srbijanaca sto ide su mulati, rodjaci ili na kratko

a bogami bas ulozise za marketing. 

 

ćilipi dbv aerodrom sladak, mali, ljubazni, skup, prenatrpan ali duty free me zesce zeznuo, nije zalepio kese sa alkoholom i maslinovim uljem sto sam

spremila za poklone pa mi sve oduzeli u filadelfiji. rekla braci crncima “to take it easy with slivovitz”.... sta zna brat za balkanske rakije. imala sam samo carry-on sa mnom

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...