Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Quote

PISMO SRPSKOG PROFESORA DIGLO SRBIJU NA NOGE! ANTONIĆ: Onaj ko letuje u Hrvatskoj poput Sergeja Trifunovića i Srđana Dragojevića abolira GENOCID NAD SRBIMA

 

 

Link to comment
2 hours ago, Host said:

Koja je najbolja varijanta za organizovan prevoz od Splita do Beograda? Idem kolima do Hrvatske, ali mozda budem morao da se vratim pre ostatka ekipe. Autobus, tramvaj, sinobus? Jel ok kupiti kartu danas za sutra ili mora da se rezervise danima unapred?

ako hoces da spoznas Kristove patnje na krizu onda avion sa splitskog aerodroma.

Link to comment

osim aviona, lasta ima bus split beograd svake veceri osim nedelje, mislim da je u pola devet. to nije losa opcija, ide preko kinna, videces macolu na staroj cesti, sta covek moze da pozeli vise od putovanja. onaj privatni prevoz split bg sa adrese na adresu za koji sam ostavila link na nekoj od prethodnih strana, s njim sam imala odlicno iskustvo, ide preko bosne, kupres, zenica, doboj, autoput, tako je bilo van sezone, valjda je i dalje tako. brza i pouzdana opcija. nikad nisam kupovala karte unapred, nikad nisam ostala. ako sam u splitu, najvise volim da se vratim s dva busa, brzim autoputem split zg, pa brzim autoputem zg bg. nemam osecaj da gubim puno od zivota kad putujem tako. sve u svemu, imas pregrst opcija :)

 

Link to comment
2 hours ago, Host said:

E da, sta valja u epsilon okolini? Plan je da se ode do Visa, al primam alt sugestije. Hocu da nema vasara, a da ima gde da se izadje u ribolov.

 

Gde najbolje traziti smestaj danas za $utra? Bazican smestaj, krevet i tus, rostilj je bonus. 

 

@darlingze, u tebe gledam.

 

/\ACTOBO

Link to comment

na sta mislis kad kazes ribolov, na zene? :D

 

vis, vis i samo vis. i to trajektom, 2 sata i 20 minuta cistog uzivanja. ja da sam milja vujanovic ko sto nisam, ono kad se ona udala za dunav, ja bih se udala za trajekt petar hektorovic :D tolika je to ljubav. (sad razmisljam dal se milja udala i za zvezdu, kako je uopste zavrsila ko milja regulus?)

 

Edited by darling
Link to comment
8 minutes ago, Host said:

Sta to znaci? Guzva na aerodromu ili se furaju na Rio? Avion je izgleda dobra opcija, karta u jednom smeru je dosta povoljna ali ne znam kad cu da se vratim. 

 

Planiran je detoks na moru. Al idem preko Bosne, pa cu svakako biti mamuran u dolasku.

 

Mislim na devojke, mlad sam jos za zene. Kazes Vis valja? Jel ima gde da se izadje uvece? Treba mi neka buka, ozbiljno se smorim posle dva dana tisine. Klape stop.

 

Gde da trazim smestaj? Glup sam za te stvari, znam samo airbnb ili da banem direktno.

jebeni pakao iz 60ineke sa kapacitetom od 1 karavele na dan, onda svi nizozemci i svebe lepo legnu na pod i dahcu a nema klime, super je za vrucu jogu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...