Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

15 hours ago, nisam ja said:

Darlingara kopirala teksta odnekud. Vide li font. :tongue:

 

 

vidi ovog  grafologa iz odjela za visokotehnoloski kriminal :D  sve si u pravu, to je font iz vajber ceta, gde sam izvestavala lajv s lica mesta. prekopirala sam ovde da imam crtice za obracanje forumu, da ne zaboravim nesto vazno, ipak je bilo davno, a ja starija zena. 

 

sve u svemu, kad uvatim vremena, pricacu vam kako me je nazad vozio dragan torbica bez brkova.,"vozim ja i djuleta van goga, samo sad nisam" :laugh:

Edited by darling
Link to comment
4 hours ago, InvisibleLight said:

Idi skoci s galebovih stijena i javi utisak

 

Iskusni, dajte popis plaza, tj mesta za ylaz u more na istocnoj obali, delyje sve ravno bez uvala, izgleda ce se svaki dan kolima na jug i zapad

Toni, oko Fazane,gde kupanje?

Za rovinj znam, zlatni rt, skaraba, tako nesto me zanima inace-kamen, stene i borovi savijeni do mora

RT Kamenjak. Mada to ti je ispod Pule, znaci 25km od Fažane :lol: Fažana je na na dugačkoj i dosadnoj plaži sa sitnim šljunkom koja tek kod Valbandona postaje podnošljivija i to samo zbog odsustva ležaljki i devojčica sa flajerima.

 

Link to comment

E da, i to imam u planu, secam se da si isao pre god dve. Ima tamo lada?

Fratarski otok? Bio neko? Par km od pule

 

Punta christo, pula, drmanje

fort-punta-christo-pula-00f4dd47deb7628b

 

Motovunski festival , tamo sam, ne znm kolko ce mi leci na letovanju film o diani budisavljwvic al gleda mi se

Link to comment
24 minutes ago, InvisibleLight said:

E da, i to imam u planu, secam se da si isao pre god dve. Ima tamo lada?

 

https://www.premantura.net/cat/beaches/

Ima, pogotovo ako ces na stene. Veliki portić je maltene u šumi, Penižule takodje, Radovica je super, mala i prelepa uvala, na stenama okolo ima hlada. Jedino na jugu na visokim stenama nema hlada al kontam da je raj za skakanje. 

Na ovom linku gore su ti plaže sa opisima. Ma Kamenjak je zakon. Jedino sto se placa upad moze nekom da smeta

Link to comment
5 hours ago, InvisibleLight said:

Idi skoci s galebovih stijena i javi utisak

 

Iskusni, dajte popis plaza, tj mesta za ylaz u more na istocnoj obali, delyje sve ravno bez uvala, izgleda ce se svaki dan kolima na jug i zapad

Toni, oko Fazane,gde kupanje?

Za rovinj znam, zlatni rt, skaraba, tako nesto me zanima inace-kamen, stene i borovi savijeni do mora

Meni je gotivan na kraju fažane suprotno od briju na deo plaje koji izgleda kao druga planeta. Idi obavezno na jebene brijune i slobodno preskoči obilazak nego istražuj lokalne plaje ceo dan.

Kad si tamo?

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

Meni je gotivan na kraju fažane suprotno od briju na deo plaje koji izgleda kao druga planeta. Idi obavezno na jebene brijune i slobodno preskoči obilazak nego istražuj lokalne plaje ceo dan.

Kad si tamo?

Od 23.jula, 10dana

Icicu na brijune, prosli put iz rovinja propustila. I tu plazu spram

Hvala

@maheem toooo!! Thnx

 

Shit mi sad sto nisam u puli i sl nego opatija(matulji), bice svaki dan voznja..

Link to comment
  • 3 weeks later...

Par detalja sa puta po Bosni

negde oko Kladnja ima deo puta koji se radi, tu je tucanik barem 2 km!

kod Zenice se radi tunel, naizmenično propuštanje je na oko 45 minuta! 

Kod Bajre u Travniku vrhunska klopa po pristupačnim cenama, nas 9 jelo za 55 evra.

Link to comment
11 hours ago, čekmeže said:

 

Kod Bajre u Travniku vrhunska klopa po pristupačnim cenama, nas 9 jelo za 55 evra.

Ultimativno

Ko kod je u prilici neka ide

Link to comment
  • 2 weeks later...

Polako dišem s otokom, smiren s protokom

misli kroz mozak normalne brzine
bez gužve i buke, bez želučane kiseline

 

Dalmacijooooo :wub:

Edited by Godfrey
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...