Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Ovo pise Blic.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/sezonski-poslovi-hrvatska-plate/df8nd18

 

Cini se da tvoji prijatelji malcice preteruju, dobra je plata ali nije bas 1.500 evra.

 

Ovo su najtraženija zanimanja, sa prosečnim platama:


- šef kuhinje – oko 1.200 evra neto
- kuvar – 800 do 900 evra neto (može da ide i do 2.000 evra u boljim restoranima na obali)
- menadžer kafića/restorana – 1.000 evra neto
- konobar – 600 evra neto
- pica majstor – 800 evra neto
- pomoćni radnik u kuhinji – 550 evra neto
- animator – oko 500 evra neto
- vozač teretnog vozila – oko 1.000 evra, ide i do 2.000 evra
- vozač turističkog kombija – 1.000 evra

 

https://www.klikdoposla.com/posao-vesti/756-plate-do-2000-evra-kako-do-sezonskog-posla-u-hrvatskoj.html

 

Edited by Budja
Link to comment

Ima na fb grupa "posao na otoku" i "trazim nudim posao dalmacija" itd, sa jako velikim brojem oglasa i tu ima svasta, razlicite plate, uslovi rada, stanovanja itd

 

Sad bacih pogled nydi se:

"Posao u hladu!..."

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Beach bar Petrus Šibenik traži koktel majstora,barmena sezonski ili u stalan radni odnos. Plaća 7500 kuna plus bonus po izbačenim koktelima. Molbe i upiti na mob.0958233278 Ili na email: ivica.petrusbanj@gmail.com

 

 

Potrebne dve pomoćne radnice u Kuhinji u Crikvenici. 7-8 sati 5000 kuna. Smeštaj, hrana, prijava. Info na +381643333343 Saška ili +381607083378 Miroslav

Potreban pizza majstor za rad u restoranu u Novigradu , prijava , smeštaj, hrana i plata od 1500-1800evra. Polazak što pre. Zvati na tel.+381607083378 Miroslav ili +381643333343 Aleksandra

 

 

 

 

Nudimo posao za radno mjesto prodavača u kioscima i mjenjačnici na plaži Zrće u Novalji. (Uz početnu plaću od 7500 Kuna, te osiguran smještaj i jedan topli obrok.) Vaše prijavnice možete ispuniti putem web-adrese: https://forms.gle/UUHxC8XHvd56Fe7t7 ili putem telefonskog kontakt broja: +385 95 8313 927.

 

Potrebne dve sobarice, za rad u Hotelu u Rovinju. 10 sati. 800e. Smeštaj, hrana i prijava. Info na tel viber +381643333343 Saška +381607083378 Miroslav

Itd

 

Au medulin

Potreban pizza majstor za rad u pizzeriji u Medulinu, odlični uslovi, prijava, smeštaj, hrana i plata 1300-1800evra. Radi se 8-9 sati. Polazak što pre. Zvati na tel. +381607083378 Miroslav ili +381643333343 Aleksandra

 

Cek u medylinu nisu uvjeti nego uslovi?:)

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Thnks.Iznajmio sam auto,pa cu u obilazak zaledja.Vise voznja nego kupanje.Bukirao toyotu aygo,vec mi poslali mail sa slikom Hyundai i10,cisto da se ne opustim i ne iznenadim ako bude promena.

Link to comment
5 hours ago, askeladden said:

Thnks.Iznajmio sam auto,pa cu u obilazak zaledja.Vise voznja nego kupanje.Bukirao toyotu aygo,vec mi poslali mail sa slikom Hyundai i10,cisto da se ne opustim i ne iznenadim ako bude promena.

 

:laugh:

 

fakin profesionalci

Link to comment
23 hours ago, askeladden said:

Khm,predlozi za restorane i sta ne propustiti u okolini Rovinja.Motavun i Groznjan pribelezeni.Planiram i turu do Trsta.Unapred zahvalan.

Idi skoci s galebovih stijena i javi utisak

 

Iskusni, dajte popis plaza, tj mesta za ylaz u more na istocnoj obali, delyje sve ravno bez uvala, izgleda ce se svaki dan kolima na jug i zapad

Toni, oko Fazane,gde kupanje?

Za rovinj znam, zlatni rt, skaraba, tako nesto me zanima inace-kamen, stene i borovi savijeni do mora

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...