Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

8 hours ago, iDemo said:

Moj drugar je sasvim ozbiljno navijao za Hajduk/a. Osamdesetih godina. Direktno iz Paracina... To jedan a drugi iz Beograda al' je imao opravdanje - matori mu s Visa a gospodja mama iz Ljubljane.

I ja sam u osnovnoj imao jednog sto je navijao za Hajduk. Pojma nemam koji su mu bili motivi.

 

A sa tablicama me podsetiste na jednu navijacku urbanu legendu. Navijaci Zvezde (valjda) pred neko gostovanje Hajduku pomaznjavaju gomilu tablica po Beogradu i u Splitu ih namontiraju na lokalna kola. Torcida na kraju naleti i vidi BG tablice i pobacaju kola u more.

Link to comment
7 hours ago, ToniAdams said:

dobro je uradio, pozdrav za gazdu.

sisaj zvezdo.

 

glavonja i ja isli njegovim autom i nismo nikakve frke imali, zenska iz picerije cak bila vidno prijatnija od momenta kad je saznala oklen stizemo.

doduse, mi smo grobari :)

 

Vi mu tamo dodjete lokalci :)

 

Quote

Imam grozne vrtoglavice od svega: od proleca, od blagih talasa, od pola sata katamarana...

:21_kissing_closed_eyes: (groznih li smajlija...)

Edited by katamaran
Link to comment

I gajba im je super, i retko ima mesta, dolazi im neka ekipa iz Australije godinama na po mesec-dva, a plaćaju po dve-tri godine unapred :) I njima se sviđa pozicija, očigledno...

Link to comment

Eee tako sam htela da rezervišem za sledeću godinu Maslinicu i da platim deo unapred, ali tamo pa neki Japanci dolaze svake godine i plaćaju isto unapred par godina. 

Link to comment
  • 1 month later...

ma daj, svako letovanje gde imas neki unapred spreman program i gde ti neko govori sta da radis prosto nije odmor.

plus sto ovi dizu lazne tezine i kukaju na zglobove.

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

ma daj, svako letovanje gde imas neki unapred spreman program i gde ti neko govori sta da radis prosto nije odmor.

plus sto ovi dizu lazne tezine i kukaju na zglobove.

:D

 

da, bas ta hipreorganizovanost i drzanje satnice je robija

Link to comment
  • 3 weeks later...

maheeme, jel si nasao smestaj za istru?

 

ja juce napravila konacnu kombinu: road trip bosnia, korcula, lastovo, bosnia, cak sam pokupila i sve potrebna rent-a bike&skuter kontakte za gde treba

 

ovo letovanje ce obeleziti puno kretanja i puno vina :happy:

Link to comment

xexexexe... a mene juce gazdarica sa peljesca zvala, neko je zvao iz srbije pa mislila da samo mi :-) eto, juce smo obe bile u mislima na peljescu, korculi....

jao, ja bas obozavam i samo pomisao na more! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...