Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

pa to, beobanka odmaraliste, potejto potato :D

Morski hipsteraj. :D

Vidi Makarska, eeee godinama tamo letovao, na plaži kod hotela... Meteor ili...

 

Ovo sada je užas. Koliko ljudi...

Edited by wall
Link to comment

da,da, bilo je ovakvih užasa (ko ova plaža danas u makarskoj) i u još nekim mestima

zaostrog napr.

a sama obala predivna jbt

a ja sa društvom u kampu relativno blizu obale, u 6 ujutro nas budilo ... ''dugo, te dugo očeeeeeekuuuuuujem, dugo, te dugo ne miiiiluuuuuujem ... '',   :isuse:

a na plaži nene komplet obučene zovu unučiće (na sav glas ofkors) na užinu (zna se šta se tu jelo  :D )

 

 

 

Ovo sada je užas. Koliko ljudi... 

pa ovako je uvek i bilo u makarskoj

Edited by dùda
Link to comment

@Dùda.

Pa ne sećam se da je bilo baš tako... Možda se i zaboravilo a možda u tim godinama nije ni smetalo.

Pre par godina na Zakintosu, proveravao u hotelu što nikoga nema umoru, da nije šta zatrovano ili jato ajkula. :lol:

Link to comment

@Dùda.

Pa ne sećam se da je bilo baš tako... Možda se i zaboravilo a možda u tim godinama nije ni smetalo.

Pre par godina na Zakintosu, proveravao u hotelu što nikoga nema umoru, da nije šta zatrovano ili jato ajkula. :lol:

e ja se dobro sećam, ja ni u tom periodu nisam bila baš tako mala (kao ti - ja sam matora :cry: ) da mi to ne bi smetalo

Link to comment

A, opet, meni je malo sta dosadnije od spanske mainland obale (ovo se naravno ne odnosi na gradove). A neki delovi su mi cak totalna depra.

Na šta tačno misliš?

Doduše ja ne poznajem baš mnogo kopno, sećam se jednog gradića u Andaluziji  <setiću se i kako se zove> koji mi je bio super i imao je šljunčiće na plaži :0.6: , plaže u  Barseloni i Valensiji su mi ok, mislim ništa da padneš na dupe ali ok, ali ne volim da letujem u velikim gradovima, i deo južno od Barselone (blizu Tarragone) mi je ok mada istina opet ne za padanje na dupe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...