Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

na dan, bas da uzimaju 100 evra za pet sati...ne placas ulaz, ali moras da platis ovo, ne mozes da lezis na pesku ko paradajz turista. Azurna obala je to.

Link to comment
Izmedju 15e i 20e je ležaljka sa suncobranom na plaži. Ali su diiivne. Meni je plaža triput lepša u Nici nego u Kanu.
is pa ovo ko u Crnoj Gori :lol: Edited by ivy
Link to comment

inače takvu cenu sam pre n godina (n > 10) plaćala na Lefkasu za suncobran i ležaljku, ali nije bilo obavezno (no meni je bilo neophodno jer smo bili po ceo dan na plaži, hlada nema, a ja po najjačem suncu ne smem biti na suncu)

Link to comment

Pa pretprošle godine je kod Maestrala komplet dve ležaljke i suncobran bio 35e, a toliko sam ja isto to pre šest godina ili koliko već platila u Kanu na privatnoj plaži i to dobili peškire, mrtva koža da se naježi od mekoće.Baš me zanima koliko košta jedan dan na onoj Puro Beach u Porto Montenegro. Mislim da je neka dernjava.

Link to comment
Bio ja. Plaza duz onog glavnog Promenade Des Anglais je, onako, gradska plaza, nista posebno, mada je uvece atmosfera na njoj fantasticna, dolaze klinci, sviraju djitre i vare vutru. Ako hoces pravu plazu, moraces da se odmaknes dalje od grada.Grad je kompaktan i sve se moze obaviti peske, narocito je lep Stari grad. Sve je tamo jako blizu jedno drugom, mozes iz Nice ici na sjajne izlete vozom... Kan, Monte Karlo, Antibi....Jako blizu (pola sata vozom, ako i toliko) je i Grasse, prestonica parfema, ja bio tamo sam samcijat i bilo mi je super u muzeju parfema i u Fragonarovoj radionici ispred koje tece fontana mirisa.
Eee i ja to obišao pre khm, jbt 20 i nešto godina :isuse:Kan pamtim po ozbiljnoj skupoći, a to je bilo vreme Ante Markovića...
Link to comment

radosno gledaj u buducnost, fabrika za preciscavanje govnjivih voda bice gotova sljedece godine! doduse sistem nece obuhvatiti kraj igala gdje se ljudi valjaju u tzv ljekovitom blatu nadomak septickih jama.

Link to comment

a sto pisete o francuskim morima na hrvatskoj, najlepsoj, obali?meni ovaj pdf omiljen i volela bih da je sredjenotvorite npr azurna obala + korzika letovanjeza 'mediteran kakav je nekad bio' prilazem samo jedno kunjenje™ brata daj je rab lepsi od krka i korcule zajedno, i stvarno fotke razvaljuju, ja mislila to ogoljeno, bezlicno ostrvo, kad ono...inace je na bolu (bas 'zlatni rat' area) jedan od najvecih senior(amater,naravno) turnira jos iz doba sfrjigra se po sistemu svako sa svakim, nema ispadanja, pa ostanes 9 dana svakako, ucesce nije jeftino al smestaj jeste. bude super, i to sam razmatrala, ide njih 4 iz mog grada, al u momentu prijava nisam mogla nista planirati unapred a sad jek kasnoko igra tenis i voli otok brac - preporukaajd pisite o ostrvima, ovaj topik mi je spas

Link to comment

pa nisam ja shvatila da je ovo topik o hrvatskom primorju, misim piše "Mediteran" a tu spada i Azurna obala :huh:svejedno nemam ništa protiv da se splituje pa da se zna šta je Hrvatska (¡i da se nazove jasno!), šta Azurna obala a šta Španjolska (Grčka već ima topik)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...